Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa új barátnője egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa új barátnője egy évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Amyával élek és apával két hetente találkozok.

Kiderült, hogy a barátnője egy évvel fiatalabb nálam és ráadásul vannak is közös barátaink a lánnyal!!!

Múlt héten pedig elmentünk a belvárosba a barátaimmal bulizni és a lány ott volt apával!!! Ketten buliztak!!!!

Nagyon nagyon zavar! Baromi ciki és undorító.

Apa 43 éves, a lány pedig 20.

Ém 19 vagyok.

Nagyon cikinek érzem:( nem tudom mit tegyek.:(

Már azon gondolkodtam,hogy kiverem a hisztit apának hogy ezt hpgy képzeli,milyen helyzetbe hoz emgem:(

A lányt se értem. Szép és okos,egyetemista, minek kell neki egy 23 évvel idősebb apuka?:(

Apa eléggé gazdag, de nem azért jöhetett össze vele a lámy. Mert ők is eléggé gazdagok.


2017. aug. 18. 23:30
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nem is érdekelne, ha a csaj nem stalkerkedne utánam a neten és számolna be apámnak,hogy éppen merre,kivel ,hol vagyok.

És nem nyáladzana a szórakozóhelyeken,ha éppen a barátaimmal vagyok és apáék is ott vannak. Múltkor láttam mit csinál.

Sorra kérte a piákat apámtól,ő meg futott,vette. Aztán mondta,hogy éhes,menjenek kajálni valami étterembe a körúton az éjjel közepén. Gondolom ott sem ő fizetett. Mégki tudja miket csinál.

Ha normális,ha nem,akkor is gáznak tartom. Más barátnőm apja miért nem ilyen hülye???

2017. aug. 19. 08:36
 22/33 anonim ***** válasza:
81%

Ha ők is gazdagok, akkor persze, hogy közrejátszott apukád pénze. A gazdag lányok tartani akarják (és fogják is) az otthoni életszínvonalat - egy idő után már nem a szülők, hanem az aktuális pasi pénzeli őket.

Apukádnak talán kapuzárási pánikja van, és fiatalabbnak érzi magát attól, hogy egy húsz körüli lánnyal kettyint. Azt, hogy a dolok tartós lesz-e vagy sem, csak az idő tudja eldönteni. Minden esetre a lánnyal le kell fightolnod, hogy ne jelentgesse apudnak merre jársz és mit csinálsz, mert az nagyon gáz.

2017. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Semmit ne csodálkozz. Ilyen a világ. De nehogy azt hidd hogy régen ilyen nem volt.

Volt.

2017. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van jogod beleszoli hogy kivel van, ahogy neki sem hogy Te kivel jarsz. Velemenyed ettol meg lehet es ha utalod a szitut akkor jarj mashova bulizni. Edesapadnak ne utalkozz, az csak rontana a dolgon, max mondd neki hogy ez teged zavar, ezert nem mesz oda ahol ok egyutt vannak.

A jo hirem szamodra az hogy nem fog soka tartani, talal majd a csaj egy fiatalabb penztarcat es peniszt amire csatlakozhat :)

2017. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Tudom,felfogtam.

Csak egyet nem értek. A lánynak nem fura,hogy szabadideje 90%-át egy 43 éves férfivel tölti? Mármint hol vannak a barátai? És nem ciki neki,amikor belép egy 18-20 évesek ek kitalált szórakozóhelyre apukámmal?

Mert én égnék mint a ..., az biztos.

2017. aug. 19. 13:50
 26/33 anonim ***** válasza:
Mondok valamit. 22 vagyok. férjem 39. nála szórakoztatóbb, kedvesebb ember nincs a világon. életem minden percét el tudnám tölteni vele, nagyon szeretem. mindenhová együtt megyünk, egyikünknek sincsenek kifejezetten barátai, nem járunk szórakozni. Na erre varrj gombot. Ha a csaj is koraén mint én akkor nem is kellenek neki barátok, idővel rájönnek a felnőtt emberek hogy csak magukra számíthatnak és elhagyják az ún. "barátokat".
2017. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha az ember szeret valakit semmi sem "ciki". Miért ne lehetne büszke a párjára. Nem értem mit nyivogsz.
2017. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Semmi de semmi közöd apád életéhez!

/N.

2017. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Biztos hogy jól érzik magukat együtt. Akkor meg mi bajod? Örülj neki. Lehet hogy koraérett a csaj. Semmi gáz nincs ebben. A 40 fölöttiek a fiatalokhoz vonzódnak
2017. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#28


De nekik se a kérdezőjéhez, szóval teljesen nyugodtan megszakíthatja a kapcsolatot ezzel a remek "sugar daddy"-vel és a ribijével is.

2017. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!