Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa új barátnője egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa új barátnője egy évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Amyával élek és apával két hetente találkozok.

Kiderült, hogy a barátnője egy évvel fiatalabb nálam és ráadásul vannak is közös barátaink a lánnyal!!!

Múlt héten pedig elmentünk a belvárosba a barátaimmal bulizni és a lány ott volt apával!!! Ketten buliztak!!!!

Nagyon nagyon zavar! Baromi ciki és undorító.

Apa 43 éves, a lány pedig 20.

Ém 19 vagyok.

Nagyon cikinek érzem:( nem tudom mit tegyek.:(

Már azon gondolkodtam,hogy kiverem a hisztit apának hogy ezt hpgy képzeli,milyen helyzetbe hoz emgem:(

A lányt se értem. Szép és okos,egyetemista, minek kell neki egy 23 évvel idősebb apuka?:(

Apa eléggé gazdag, de nem azért jöhetett össze vele a lámy. Mert ők is eléggé gazdagok.


2017. aug. 18. 23:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Elírtam,azt akartam írni,hogy egy ébbel idősebb nálam.
2017. aug. 18. 23:55
 12/33 anonim ***** válasza:
29%
és jó csaj?
2017. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%

"nem a pénz miatt"

1. nem a hitelkártyáját sz_pja...

2. de, a pénz miatt

3. hidd el, h a pénz miatt


am sajnálom, nemtom mit tegyél, bocs

2017. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, az én édesanyám 40 volt mikor egy 16 évessel volt együtt. Akkor én 18 voltam. Megmondtam neki hogy azt csinál amit akar,én nem szolok bele, viszont a srácot a házba nem hoszhatja mert akkor kést állítok a fejébe. Hozzá fűztem hogy bármenyire is gondolja magát öregnek az hogy egy 16 évessel van együtt a korán nem változtat. Viszont ha a srácnak megjön az esze és fiatalabb csajra kezd el hajtani, az fogja mély pontra tenni. Persze akkor elő jött benne a gyerekes lázadás hogy nincs igazam stb. Majd később a srác dobta és akkor anyám igazat adott nekem. Azóta nem kezd ki nálla fiatalabbal. Te ebben az esetben anyit tudsz tenni hogy háttérből figyeled az eseményeket, és nem teszel semmit. Légy türelmes, csak idő kérdése hogy a csaj megunja az apukádat. Ha közéjük kavarsz akkor csak a saját helyzeteted rontod. Apudat anyira elvakítja a rózsaszín felhő hogy a lány mellé fog állni. Na meg, szerintem ha ő nem szol bele a te életedbe akkor neked sem szabad. Tudom hogy mennyire zavaró ez, de ezen csak anyit tudsz változtatni hogy megkéred őket hogy ne előtted csinálják.
2017. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

Meg tudlak érteni, de hiába kínos Neked ez, - tetszik, nem tetszik, - nincs közöd hozzá! Az az Apád élete, a Te életed pedig egy másik háztartásban, az Anyukáddal zajlik.

- Elég csak annyi: mit szólnál, ha a távolban élő Apád az éppen aktuális partneredért vonna bármilyen szinten is felelősségre?

Bizonyos, hogy megbántódnál - és egyáltalán nem vagyok arról meggyőződve, hogy nem lenne rajtad úrrá egyfajta dühroham. Javaslom, próbáld meg ezeket a szempontokat szem előtt tartani!

2017. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Bocsika, de nem hiszem, egy 19 éves lány mit skar egy 40 éves trottytól?
2017. aug. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Az én apám 54 évesen jött össze egy 21 évessel, én 29 voltam... A csapból is a csaj folyt, ráadásul nem éppen a rendes fajtából való...

Én nem mondtam apámnak semmit, pedig ezzel enges is égetett! (Ráadásul már nagypapa!)

Ha úgy alakult volna én megkérdeztem volna hogy ő mit szólna hozzá ha én összejönnék egy öregemberrel... (ő iszonyúan kiborulna, úgyhogy egy "na ugye!" elég lett volna tőlem...)

Egyébként az én apám csóró (értsd szar albérlet, ócska kocsi, 0 félretett pénz) bár 'jól' keresett, az összes pénzét elverte a csajra és magára, úgyhogy mégiscsak a pénz miatt volt vele...

Gáz amit apád csinál

2017. aug. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
Beszelj az uj anyaddal is.
2017. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mondok semmit. Nekem apám egy 27 éves nővel él 48 évesen. És a csaj 20 sem volt mikor összejöttek. Pár éve közös gyerekük is van. Viszont nem is megyek túl sűrűn hozzájuk. Ha megyek is, csak apam miatt és nem maradok sokáig. Hidd el, hogy a pénz miatt. Ennek a csajnak se lenne semmije sem ha apam nincs. Nem tartom normálisnak.
2017. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
33%
Közöd? Apád dugja nem te. Nehogymár egy gyerek beleszóljon az apja életébe.
2017. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!