Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
A barátom a kollégáival elvolt kirándulni. És felraktak közös képeket, ahol együtt volt azzal a lánnyal, akiről mindig azt mondja, milyen jól megvannak. Lájkolta is a képeket. Van okom féltékenykedni?
2017. aug. 12. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki azt fogja mondani, hogy nincs, és betegesen féltékeny vagy. Én is megkaptam anno, mindenkitől, hogy ne agyaljak ennyit... aztán valahogy később kiderült, hogy mégsem én voltam az alaptalanul vádaskodó hülye p.... (megjegyzem nem vádaskodtam soha, egy kérdést tettem fel csak a személlyel kapcsolatban:D)
2017. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, hogy mi történt ott.

Viszont megnézheted milyen állapotban vannak a képen, mennyire közel egymáshoz, összebújnak-e, hogy pózolnak. Ezek árulkodóak lehetnek, de még nem bizonyiték semmire.

2017. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Mi történt?


2# Semmi különös nincs a képen...nem ölelkeznek, csak egymás mellett állnak.

2017. aug. 12. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a kémiát fogja a film és van köztük a képen, akkor biza van okod aggódni D:

31/f

2017. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Semmi különös nincs a képen...nem ölelkeznek, csak egymás mellett állnak."


Szóval, akkor ezek szerint nem lehet jó viszonyban a munkatársaival, hanem muszáj neki haragban búvalb..szottan lenni velük.


Jaj, de gyerek vagy, édes istenem.


Neked vannak munkatársaid? Te állandóan rosszban vagy velük.

Képzeld, attól, hogy ő jól érzi magát a munkatársaival, mert jó a munkakörnyezet, oldottan tudnak egymással lenni, az még nem ok arra, hogy kételkedj benne és a hűségében.


Én is szoktam dicsekedni a páromnak, hogy milyen jól elvagyok a férfi munkatársaimmal, meg a csajokkal is.

Örül neki, hogy olyan közegben dolgozhatok, ahol boldog vagyok, mindenki szeret és jól elvagyunk egymással.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól, és nem a másikról.


Milyen a kapcsolatotok? Mindig őszintén tudtok bármiről beszélgetni bármikor?


Ahelyett, hogy örülnél, hogy milyen jól szórakozott a párod, te bedurcizol és hisztizel. Irigy vagy arra, hogy ő tud szórakozni a munkatársaival és jó a viszonyuk egymással?

2017. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem durciztam be is foleg nem hisztizek ezen, mert nem vadoltam meg semmivel...csak egy szimpla kerdest tettem fel.

Azert is lehetek feltekeny, mert amikor egyutt vagyunk folytom a telefonjat nyomkodja...jatszik. A kollegai koreben gondolom ez gaz lenne, ott nem csinalja.

Nekem igazabol 90%-ban csak ezt a lanyt emlegeti.

2017. aug. 12. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval most arra vagy féltékeny hogy a telefonján játszik??? :D


No comment kislány. :D


Inkább röhögök egyet. :P :D


Miért nem vele beszéled meg a problémádat?

2017. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Latom Kedves Utolso ertelzemesi problemaid vannak. Olvasd el meg egyszer hatha rajossz..;)
2017. aug. 12. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!