Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Barátom kedvelte egy olyan csaj idézeteit, akiről tudja akar tőle valamit. Valami szomorú idézetek voltak, amik a barátkm életére is ráillenek. Nekem nagyon nem tetszik, hogy egyáltalán bármit reagál a nő adatlapján mert mindjárt arra gondolok lehet irkálnak is stb. Bizom a barátomban, de zavar a dolog.
2016. nov. 29. 21:43
 1/8 A kérdező kommentje:
A nő rá volt szállva elejében a barátom lerázta.
2016. nov. 29. 21:44
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy gyűjti az idézeteket mindenfelől facebookról.
2016. nov. 29. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A tini kategória lejjebb található.. A facebookos marhaságokra pedig csak a tinik és a teljesen retardáltak féltékenyek. Még akkor se lenne okod erre a műbalhéra, ha beszélgetnének egymással (mellesleg közöd se lene hozzá), de így teljesen nonszensz.
2016. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Mi az hogy nincs köze hozzá? Miért ne lehetne hozzá köze? Ha valaki párkapcsolatban él, joga van kérdezni azt, amire kíváncsi, és választ kapni rá. Ez nem műbalhé.


Amúgy honnan tudod, hogy kedvelte? Neked is ismerősöd? Egyébként az idézet kedvelés szerintem semmit nem jelent, jobb, mintha valakinek a "szexi" képeit lájkolná. :D ettől egyáltalán nem biztos, hogy beszélnek is. Én is kedvelgetek ezt-azt embereknek, de eszembe se jutna rájuk írni :D

2016. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ismerősöm.
2016. nov. 29. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm... OK :D
2016. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Brühühü a barátom lájkolta egy másik lány idézetét." Ha ez neked nem műbalhé, akkor hasonló értelmi szinten lehetsz, mint a kérdező, ergo bár ő majd nagyon örül a kommentednek, ettől még nem releváns az emberek értelmesebbik részének :)

A féltékenységnél feleslegesebb, pusztítóbbb és ostobább dolog a világon nincs egyébként sem, de mondom, a tini topic odébb van, ott biztosan megértésre találtok :)

2016. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emiatt még nem kell féltékenykedni. Nem jelent semmit sem.
2016. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!