Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Vőlegényem Németországban dolgozik körülbelül 3 éve.

Minden kapcsolatban vannak ugye viták, de nekünk sikerült túl lenni, és bármi történjen kitartunk egymás mellett.

Viszont mostanában elkezdtem félni.

Félek, de mitől nem tudom?!

Munkásszállón lakik, és több férfi kivitte a párját, nincs ezzel semmibaj, de facebook képeken láttam hogy ott eléggé lazán élnek, rövidnadrágba, ilyen-olyan kihívó ruhákban vannak.

Ha nyár lenne nem is venném észre, de télen??

Nagyon rosszul érzem magam, ott van jó pár férfi, mondhatni hogy azért ki vannak éhezve, hiszen haza járnak ki-ki havonta sőt két havonta és kicsit e-miatt támadt bennem a félelem, pedig tudom a párjukkal vannak kinn, nyilvánvaló szerintem hogy szeretik egymást.

Hogyan győzzem le az aggodalmaim??


2016. jan. 5. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon rosszul érzem magam, ott van jó pár férfi, mondhatni hogy azért ki vannak éhezve, hiszen haza járnak ki-ki havonta sőt két havonta és kicsit e-miatt támadt bennem a félelem, pedig tudom a párjukkal vannak kinn, nyilvánvaló szerintem hogy szeretik egymást. "


Ezt az összetett mondatot nem értem. Miért lennének kiéhezve, ha kint van velük a párjuk? :O


Az aggodalmad csak akkor győzhető le, ha megbízol a vőlegényedben.

2016. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy pl kinn van 20 férfi, ebből 3-4 pasinak van kinn a barátnője és akkor ki vannak éhezve vagy bármi, és akkor nem kellene egy pi**a nadrágban lenni, ráadásul télen.

Engem zavar, nem tehetek róla...vagy mégis?!


Megbízok benne, de még jobban szeretnék.

Annyira jó lenne kinn lenni de az sem megoldható.

2016. jan. 5. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

ezen kár aggódni

ha majd hazajön úgy is csak akkor fog kiderülni hogy valóban melletted marad e.

2016. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki ki van éhezve, az az ő baja. Más meg úgy öltözik, ahogy akar. Ha csadort vesz fel, a srácok akkor is ki lesznek éhezve. Oldják meg a problémájukat maguk, ne másnak kelljen már ruhatárat cserélnie meg szívességet tennie.

Ha a barátod megbízható, akkor nincs miért aggódnod.

2016. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!