Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl nagy korkülömbség hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Tehát én 18 éves vagyok. Párom 29 lesz..

3 éve vagyunk együtt lassan, és egyre többször gondolok rá, hogy ez így nem jó.. szerintetek?

Egyébként minden rendben van a kapcsolatunkban, és akik nem tudják mennyi időseg vagyunk, aht mondják nem tűnik fel...



2017. aug. 10. 18:50
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztek "hozzám korban illő srácok" így is.. és mindet elutasítottam, nyilvánvalóan a párom miatt... de a barátaim is mind idősebbek nálam, 24 feltt vannak...

Akit érdekel küldök képet rólunk privátban...

Egyszerűen nem jövök ki a korombeliekkel...akkor velem van a gond?

2017. aug. 10. 20:22
 12/28 anonim ***** válasza:

Ide küldhetsz, engem érdekel.

31/f

2017. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Minél többet beszélsz, annál inkább úgy tűnik, hogy igen, te sem vagy százas azért.
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

És mégis miért kedves 13as?

Hol van az leírva hogy mindenki csak a saját korosztályában értheti meg magát?

Nekem úgy tűnik Te nem azért jössz erre az oldalra hogy másoknak NORMÁLIS válaszokat, uram bocsáss tanácsot adj...

2017. aug. 10. 20:38
 15/28 anonim ***** válasza:
39%

Nekem sok lenne, én ilyen különbséggel esélyt sem adok a dolognak, de hát kinek mi. Ha neked jó így, akkor ne zavarjon más véleménye, ha nem jó, akkor nyilván okkal :)

18/l

2017. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen normális tanácsokat adok az oldalon, csak őszintén és egyenesen megmondom, hogy mi a helyzet, ez meg sokak számára kellemetlen. Ahogy számodra is.


Egyszerűen arról van szó, hogy nincs olyan, hogy valaki csak egy bizonyos korosztállyal, pl. a nála idősebbekkel jön ki. Egyszerűen azért nem, mert az emberek sokfélék. A 18 évesek is sokfélék. Meg a 24 és 29 évesek is sokfélék. Ha lenne némi élettapasztalatod, ahogy nincs, akkor ezt pontosan tudnád. Csak ámítod magad. A 29 éves, kissé pedofil barátoddal meg a 24 éves baráti köröddel. Csak egy 18 éves lány vagy. Ugyanolyan mint bárki más. Ha nem tudsz szót érteni a saját korosztályoddal, akkor veled van a baj, mert a te korosztályod semmivel sem rosszabb, mint a nálad 5-10 évvel idősebbeké.


Azt meg garantálom, hogy a barátod elmeroggyant, mert normális, egészséges 26 éves férfiak egyszerűen nem kezdenek 15 éves lányokkal. Azért kíváncsi lennék, apád mit szólt.


Sajnálom, ha fáj, de ez van. Ez egy egészségtelen kapcsolat és nem fog működni hosszabb távon. Ez van.

2017. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Te egyszerűen próbálod osztani az észt, ahogy mások kérdéseinél is láttam. Én pedig arra lennék kíváncsi, hogy a te életed vajon annyira tökéletes és makulátlan hogy ezeket a nézeteket osztod?
2017. aug. 10. 20:51
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne személyeskedj, kérdező. Ha az életemmel kapcsolatban tanácsra lenne szükségem, akkor kiírtam volna ide a megfelelő kérdést. Látsz ilyet? Nem. Azért, mert köszönöm szépen, nekem teljesen rendben van az életem és nincs szükségem tanácsra. Veled ellentétben. Szóval ahelyett, hogy engem próbálsz meg kóstolgatni (nagy hal vagyok én neked egyébként is), inkább gondolkozz el azon, amit én és mások is írtak és vondd le a megfelelő következtetést. Ha meg nem tetszik, amit olvasol, akkor ne használd az oldalt, hanem kérd ki a barátaid tanácsát. Ők biztosan a számodra megfelelő választ fogják mondani.
2017. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerintem te kezdtél el személyeskedni, és nem a kérdésemmel kapcsolatban. Folytathatjuk, de értelme nincs, úgyis mindenki a saját igazát hajtja.
2017. aug. 10. 21:04
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam neked mindent, amire szükséged van. Az már a te dolgod, hogy felfogod-e vagy csak durcáskodsz itt. A másik dolog meg az, hogy ha kizárólag az a válasz tetszik neked, hogy "nem, szerintem egyáltalán nem nagy/hát igen, elég szokatlan, de az a lényeg, hogy nektek jó legyen", akkor nem kell kérdésként kiírni ide. Ennek az oldalnak ugyanis az a sajátossága, hogy olyan válaszokat is fogsz kapni, amik nem tetszenek. Kezeld őket, nagylány.
2017. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!