Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl nagy korkülömbség hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Tehát én 18 éves vagyok. Párom 29 lesz..

3 éve vagyunk együtt lassan, és egyre többször gondolok rá, hogy ez így nem jó.. szerintetek?

Egyébként minden rendben van a kapcsolatunkban, és akik nem tudják mennyi időseg vagyunk, aht mondják nem tűnik fel...



2017. aug. 10. 18:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Szerintem sok, de ha nektek nem okoz gondot, ne stresszeld magadat. Csak a ti véleményetek számít!

21N

2017. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok lenne, de ti tudjátok.

Az mindenesetre érdekes, hofy 15 éves lánykával jön össze egy 26 éves férfi.

2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Azzal a pasival, aki 26 eves felnott ferfikent 16 eves gyereklanyokkal jart, azzal nem lesz sok (maximum majd amikor te leszel 25-28 ev kornyeken, es rajossz, hogy miert jott ki olyan jol tinilanyokkal ez a felnott ember). Egy normalissal az lenne.
2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

11 év egyáltalán nem vészes. Azért látszik annak, mert a te korod egyessel kezdődik még. Majd ha már ketessel, a kutyát nem fogja már érdekelni. Mondjuk a 26-15ös felállás tényleg nem semmi.

31/f

2017. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. aug. 10. 19:49
 6/28 anonim ***** válasza:

Én is amiatt aggódnék, hogy egy 26 éves férfi ugyan mit akarna egy 15 éves lánytól, de akár még egy 29 éves is egy 18 évestől? Teljesen más élethelyzetben vagytok, így az első tippem az lenne, hogy nem tudott/tudna a saját korosztályában partnert találni vagy pedig tudna, de a könnyű utat választotta valamiért. Gondolom 15 évesen tetszett, hogy egy 26 éves férfit érdekelsz, de nekem felnőtt férfiként nagyon bizarr ez az egész. Bárhogy is néz ki, meg bármilyen intelligens is, egy 15 éves lány nekem gyerek.


Amúgy úgy láttam ismerősökön keresztül, hogy az ilyen kapcsolatok azért a lány 22-23 éves koráig legkésőbb véget érnek, mivel a lány számára kinyílik a világ, általában kikerül a kis zárt gyerekkori közegéből és pl. látja az egyetemen, hogy van egy csomó hozzáillő normális srác. Persze vannak ellenpéldák is, de ott általában a lány is olyan.

2017. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Felesleges ragozni. Sok a 11 év.
2017. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Igazából kb 11 lehettem mikor megismertük egymást, úgyértve lassan alakult ki a kapcsolatun, hogy nem hirtelen első látásra... Igen, érett és értelmes lány voltam akkorjában már.. és mit értesz ezalatt hogy a lány is olyan?

És előttem kb vele egyidős barátnői voltak, de mint csak pár hetes kapcsolatok, én vagyok az első akivel hosszú kapcsolata van...

2017. aug. 10. 20:01
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
"És előttem kb vele egyidős barátnői voltak, de mint csak pár hetes kapcsolatok, én vagyok az első akivel hosszú kapcsolata van..." - ertem en, hogy neked ez pozitiv. De nekem felnottkent ez azt uzeni, hogy a pasas egy durva 10 evvel le van maradva a lelki fejlodesben, es ezert lett az elso hosszabb kapcsolata felnottkent egy gyereklannyal.
2017. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtted csak párhetes kapcsolatai voltak a korban hozzáillő lányokkal, akkor meg is van a válasz. Egyszerűen arról van szó, hogy nem tudott normális párkapcsolatot kialakítani hasonló korú lánnyal, így inkább megpróbálkozott egy olyannal, aki előtt ő a nagy felnőtt, érett férfi.


Azt is nehezen tudom elképzelni, hogy egy 22 éves srác mégis miről beszélgetne komolyabban egy 11 éves kislánnyal, meg hogy tartanának fel évekig egy ismertséget, ha nem rokonok. Ez is elég bizarrnak tűnik nekem. Engem 22 évesen a 17-23 év körüli lányok érdekeltek, nem 11 éves kislányok. Szóval ez kicsit gázosan hangzik megint.


Arra gondolok, hogy ha egy lány 15 évesen összejön egy 26 éves pasival és utána át tudja úgy vészelni a húszas éveit, hogy nem kezdeményez nála olyan hozzá illő srác, akivel el tudna képzelni egy normális párkapcsolatot, az vagy nagyon előnytelen külsejű vagy buta vagy rendkívül idegesítő a személyisége.


Mondom, szerintem totál gázok az ilyen kapcsolatok, de ez az én véleményem. Persze nem téged vádollak, hiszen te még most is egy fiatal kislány vagy. A barátodat viszont megnézném. 100%, hogy valami gáz van vele.

2017. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!