Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú van, aki nem búza, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú van, aki nem búza, de nem is érdeklik a lányok?

Figyelt kérdés

Illetőleg inkább az érdekelne, hogy ha van itt olyan, az mit gondol? Mi jár ezeknek a srácoknak a fejében?

Nekem kicsit zavaros.


2010. máj. 23. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Akit nem érdekel egyik nem sem, az aszexuális. De még egy fiatalt nem lehet annak mondani, mert talán csak későnérő típus.

Mondjuk 30 felett már beszélhetünk aszexualitásról.

2010. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az,hogy manapság mindenki a dugásra megy én meg csak annyit szeretnék hogy szerelemmel szeressen egy szép lány ennyi.
2010. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem buza és nem érdeklik a lányok akkor mégis mi? Sem a lányok sem a fiúk? Ilyen nincs! Lehet hogy csak emberben értetted? Akkor marad az Animal Sex!xD
2010. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ilyen nincs!"

[link]

2010. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még annyit hozzá,hogy úgy szeressen,hogy nincs pénzem nincsenek haverjaim.kb mint tűt a szénakazalban.
2010. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem, mert van egy-két ilyen ismerősöm (17-18 évesek), és el nem tudom képzelni, mi az ami fontosabb a "csajozásnál". Pláne ebben a korban.
2010. máj. 23. 23:03
 7/9 anonim ***** válasza:

"Igazából azért kérdeztem, mert van egy-két ilyen ismerősöm (17-18 évesek), és el nem tudom képzelni, mi az ami fontosabb a "csajozásnál". Pláne ebben a korban."


Figyelj, valaki még ilyenkor a pokemonoskártyáknál tart. :D (vagy az már nem szokás? XD mikor én voltam tini, akkor így volt) De egyébként is, ilyenkor még nem mindegyiket érdeklik a csajok, hanem inkább a számítógépesjáték, a foci (na, az később is.. :D ).

nem ufok a haverjaid, csak későn érnek. a fiúk eleve későnérő típusok, a lányok évekkel előttük járnak.

2010. máj. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 vagyok és nagyon nem vágyom csajra most (nem rég szakittotam, 2 hónapja lett vége 8 hónapos kapcsnak)
2010. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Mi jár az én fejemben...minden más. Alapvetően sokadlagos a csajozás, úgy vagyok vele, hogy nem baj, ha van nő az életemben, de ennél vannak fontosabb dolgok, valamint azt is látom, hogy a nagy "csajozók" aztán vagy kiégett nemiszervharcosok, vagy papucsok lesznek, ami nem tetszik.


Így van időm minden olyan dologra, amit szeretnék kipróbálni, megnézni, átélni, a csajozás nagyon sok időt és energiát leköt. Asszem erre mondják, hogy aszexuális, én inkább elfoglaltnak mondanám magam.

2012. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!