Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy 28 éves nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnák egy 28 éves nőt fel szedni? . én 17 f vagyok. ezallat ugy értem hogy mik érdeklik az idősebb nőket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Egy 28 éves nő már komoly kapcsolatot keres, szóval ha csak szexre kell akkor valszeg sehogy, amúgy is ha csak szexet keresene akkor se hiszem h. összejön, mert túl fiatal vagy(hacsak nem vannak ilyen ösztönei, hogy "gyerekkel akarja csinálni"). Amúgy egy megértő,kedves,odaadó,férjeröltet keres a többség

26/l

2011. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vree ***** válasza:
47%
^gondolom te vagy a "többség".
2011. júl. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás és az értelmes mondatszerkesztés például nagyon vonzó tud lenni.
2011. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is beletartozom,de a legtöbb lány ismerősöm,akik velem egykorúak vagy idősebbek, nem keresgélnek 17 évesek között.Ha jól néz ki a fiú akkor is azt mondják, hogy kár h. nem idősebb.20 felettifiúk már kapósabbak,mert azokon már látszódnak a férfias vonások.Ha meg csak szex kellene akkor egyértelmű h. egy tapasztaltabb férfit keres az illető(persze lehet fiatal,csak legyen jó az ágyban),ha komolykapcsolatot keres akkor alapból nem mer belevágni egy 18 év alattival,mert nem az anyja akar lenni hanem a társa.
2011. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt most véleményt kérdeztek. A válaszadó csak megmondta, hogy szerinte nincs esélyük az ilyen fiataloknak.Amúgy szerintem is ha fel akarsz szedni egy ilyen nőt,akkor oda kell dobnod magad,mert a 28 éves korosztály többsége már dolgozik és tényleg gyereket akar. Szóval neki már nincs sok ideje a flörtökre és aklandokra.Ha komolyan godnolod, akkor legyél udvarias,megértő és ne hozd kínos helyzetbe.
2011. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a nő komoly kapcsolatot vagy gyereket akar. Én el tudom képzelni, hogy már van egy gyermeke vagy kettő, de az apával nem úgy jön ki vagy elváltak vagy bármi, így egy laza kapcsolatot keres. De a 11 év nagyon sok, bár én csak 25 vagyok, de nem tudnám magam elképzelni egy 17 évessel. Ha laza kapcsolatot is szeretnék, egy olyan férfit keresnék hozzá, aki nagykorú, van keresete, hogy ha megakarunk inni valamit, vagy el akarunk menni valahová ne csak nekem kelljen fizetni mindent, vagy anyucitól kérjen pénzt erre.

Szóval szerintem felejtős.

Ha pedig tudod, hogy szexmániás, egyszerűen kérdezz rá.

2011. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért pont 28? Ha megvan a kiszemelt akkor sehogy. Kb nulla esélye van, hogy pont tőled akar valamit.

Komoly kapcsolat szintén kilőve, hacsak nincs valami perverziója. Neki már van egzisztenciája te pedig anyuci apuci pénzéből élsz még. Gondolom gimnazista vagy az pedig a dedó kategória.

Ha viszont csak egyéjszakás dolgok után nézelődsz elmész egy szórakozóhelyre, gondolok itt olyanra ahol nem lehet értelmesen beszélgetni pl diszkók és ott lehet, hogy akad valami a horogra.

2011. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem akkor számít mert suli mellet amikor van mello akkor dolgozok még napi 8 órát .
2011. júl. 14. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
és akkor mikor akarsz vele találkozni, hétvégén?
2011. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akkár miért?
2011. júl. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!