Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban undorodom a férfiak viselkedésétől. (? )

Figyelt kérdés

Azokról a férfiakról, akikkel ismerkedek rendszerint kiderül, hogy foglaltak.

A legrosszabb, hogy ők ezt teljesen természetesen kezelik.

Konkrétan leírják, hogy ne is akarjak többet mert nem hagyják el a feleségüket/barátnőjüket.

Oké...nyilván meg is szakítom velük a kapcsolatot.

Ha nem a szerető-kereső férfiak találnak meg akkor a csak szexet akarok típus.

Normális férfiak nem keresik a társaságom.

Miért az ilyen retkek jutnak nekem?

Én nem merek kezdeményezni.

Általában csak neten ismerkedek.

De ismerőseimet is megtalálják neten a rendes férfiak...engem mi a francért nem?

Kapcarongynak nézek ki és azért? :(



2017. aug. 5. 11:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát most naa. :D
2017. aug. 6. 10:32
 23/25 A kérdező kommentje:

#20

Nem foglalkozom a foglalt férfiakkal.

Amint kitudódik, hogy nem szingli pattintom is le.

2017. aug. 6. 10:34
 24/25 anonim ***** válasza:
Hat en eppen szabad vagyok am. :)
2017. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Legalább tájékozódnál, utána gyártanál előítéleteket, te farok."


Ilyenkor mindig ezt mondjátok, aztán valahogy mindig a kigyúrt taplóval jöttök össze. Nem kell az álszentség. Nekik miért nem kell belső értékeket villantani? Azt miért csak az átlagpasasoktól várják el? Két azonos külsejű férfi közül miért a gazdagot választjátok ha nektek nem a pénz a fontos? Ha "nem működik a kémia", az miért mindig a férfi hibája? Ha összeköltözésről van szó, miért csak a férfi feladata a lakásvásárlás v. lakásépítés? Miért kell éppen vele felvetetni hitelt, hogy még az ükunokái is nyögjék az adósságspirált? Ha nem passzoltok az ágyban, arról miért mindig a férfi tehet?

Megannyi kínos kérdés, és sose kapok rájuk választ, csak kínos magyarázkodást, anyázást meg moderálást. Szánalomtenger. Mit tenger...óceán bmag...


Kérdezőt ám miért nem lehet lepontozni? Most rányomnék úgy pár (ezer) piros kezet.

2019. szept. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!