Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok így a párotokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok így a párotokról?

Figyelt kérdés

Este a hírekben mutattak egy felvételt amin a betegápoló kézzel felpofozott, fejbe rúgott egy alkoholista beteget, aki kötekedni kezdett vele. Teljesen megdöbbentem. Párom azt mondta megérdemelte, biztos úgy viselkedett, ő se bánt vele jobban ilyen helyzetben.

Párom pozitív gondolkodású, sose hallottam tőle ilyet. Bár azt mondta egy gyerek is megérdemel verést ha olyat tesz. Mikor elmeséltem neki régebben hogy apám gyerekkoromban a földön rúgdosott, megkérdezte biztos nem provokáltam ki?

Azt tudom hogy a páromat sokszor megvertek mert rossz gyerek volt.

Engem nagyon zavar hogy így gondolkodik.

Amolyan cuki, kedves, aranyos a viselkedése, szoval nem igazán értem ezeket a kijelentéseit.


2017. aug. 3. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak neveltetés kérdése.
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ómen ha ezt látta gyerekként.. Volt ilyennel dolgom,az apja verte az anyját,normálisnak tűnt a pasi,de kiütközött nála egy idő után a viselkedésében.Nem azt mondom hogy ugyanazt fogja csinálni 100%-ra minden ilyen ember,de nagy a valószínűsége.Nem tetszenének az ilyen kijelentések,főleg ha még családot is terveznék vele.
2017. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én párom ilyen ökörségeket mondana, biztos szólnék, hogy kicsit térjen észhez. A párodnak durva elfojtott indulatai lehetnek, ha ilyeneket mond...
2017. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ápolónő vagyok, én nem tudom elviselni a betegek bántását, főleg ha mentális beteg. De sose ítéltem el mentőtiszt, és rendőrtiszt kollégáim "tetteit" mikor pl hátba szúrta a mentőtiszt barátnőmet egy késsel a csöves. 3x élesztették újra a kedves hómleszkét.


De a gyerekbántalmazást, úgy h utálom a gyerekeket, még így se, soha de soha nem tudom tolerálni. Na ez a durva párodtól.

2017. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem megijesztene ilyen kijelentés. AZ ilyen ember téged és bárkit képes megverni, ha ő úgy gondolja megérdemli. Ahogy írtad, több hasonló kijelentése volt. Én nem tudnék ilyen emberrel hosszú távon tervezni. Sőt semmilyenre. Olyan ember havernak sem kell aki képes verekedni, ütni. (Nyilván más,ha önvédelemből visszaüt, de az ilyen ugye ritkán fordul elő egy ember életében). Az első randikon én mindig próbálom úgy alakítani a beszélgetéseket,pl egy ilyen újság cikkről megkérdezem a véleményét, stb. Így az első 2-3 randin kiderül a nekem fontos elvi kérdésekről a véleménye, ha nagyon más, akkor nem lesz több randi. Itt el vágom, mert ne évek múlva derüljön ki.
2017. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kell nagy feneket keríteni ennek.

Az ember többségében az életéből, tapasztalataiból merít.

Ő sincs ezzel másként.

Látott vagy átélt olyan dolgokat, amik hasonló kimenetelűek voltak, és azz vetíti rá a frissen látottakra.

Engem is vertek gyerekkoromba, és én megfogadtam, hogy sosem bántom majd a gyermekeimet.

Az elsőnél be is tartottam, a másodiknál pedig betartva az íratlan szabályokat (nem csaptam nagyot, csak a fenekére, és csak négyszemközt).

Egyik nevelésben sem lett különbség.

Mindkettő jól nevelt, nyugodt típus.

2017. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már a döngő vészharang kategória. Aki szerint egy kiszolgáltatott, átlagos gyermek, még rossz magaviselet mellet is, megérdemli, hogy a földön rugdossák, az számomra zárt osztályra való. Ezekből a jelekből látszik, mikor kell azon nyomban menekülni, nem meglepetten pislogni, "hogy dehát én nem is hittem, hogy ilyen lesz", amikor már szájba vágott, mert nem ízlik neki a vacsora és megérdemelted...
2017. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

+, apukám mindig verte anyámat, és exem is elég agresszív volt. Én már messziről kerülöm az agresszív mentalitású embereket.

És nem minden a külső. Párom nagyobb mint 2 méter, és több mint egy mázsa. Kopasz, bőrkabátos. Ehhez képest örökös tagja a törpenyuszi mentőcsapatnak.

2017. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mélyről is jöhetnek ezek az érzések. Például, ha az alkoholista apja verte, akkor ha egy alkoholista ismét, már felnőttként rátámad, az agressziót válthat ki nála. Ettől ő még nem rossz ember, csak van mit feldolgoznia az életben. Pszichológusnál járt már?
2017. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, vajon ha gyereket vállalnék vele, akkor a gyerekkel is így viselkedne-e, ha rossz jegyet hoz haza. Ha a válasz igenleges, akkor lépnék. Erőszakos emberrel nem akarok együtt lenni
2017. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!