Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ebben az esetben a párotokról? Kicsit elegem van már a pénz kérdésből.

Figyelt kérdés

Lány vagyok és a párommal egyetemisták vagyunk már mesterképzésen. Én estin, szóval tudok mellette dolgozni, ő még diákmunkában sem tudja megoldani az órá miatt, de alkalmi munkákat végez, amely céghez is én nyomtam be.

Simán korrepetálhatna diákokat, előtte is tette, csak lusta megcsinálni, ebből pénzt profitálhatna.

Ha itt alszik, a másnap reggeli szendvicskészítéssel nincs gondom, de azzal már annál inkább, hogy azért van, mert nincs pénze. Amit megkeres alkalmi munkákkal, azonnal a terembérlésbe tolja, mert gitározik. Ha elmennek haverokkal, sörözik, piál stb, arra is sajnálja, de arra legalább költ.

Megkérdezem, hogy éhes-e (400 ft-os KFC-s kis menü-féle) Nem éhes, de lopkod az enyémből, pedig meghívtam volna. majd a húga vett egy nagyobb kaját, amit nem tudott megenni, de csak úgy habzsolta befelé.

Elromlott a telefonja, mondtam, hogy odaadom az én régimet, aminek semmi baja nincsen, csak kaptam újabbat. Nem.. elvből másét használja, amire semmilyen alkalmazást, még egy offline útvonaltervezőt sem tud letölteni, mert azt nem érzi az övének. De én hívjam fel, hogy mikorra ér majd ide és nézzem meg neki, mert sosincs pénz a telefonján... ami szerintem nagyon gáz, úgy, hogy keres pénzt, de az vagy elissza vagy a zenekar (az utóbbit nem bánom, nem akarom elvenni a kikapcsolódását, de azért mégis bánt)

Ha szóba hoztam, akkor hárított és nem akart róla beszélni, mert kínos neki...


Ti mit tennétek ilyen esetben?

Borzasztóan utálom, hogy az én pénzem fogy, ha felajánlok neki valamit, elvből nem fogadja el, mert nem az övé és úgy nem tudja használni, de hazudik, hogy nem éhes, közben meg az enyémből lopkod...

Tudom, hogy ő nem tud rendszeresen dolgozni, de én is megoldottam eddig valahogy, vagy alkalmi és erre költöttem, vagy kértem a szüleimtől és akkor nem koncertre megy el meg cigire neki....



2016. okt. 2. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Végre egy eset ahol a nő pénze fogy:)
2016. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem gondold át, hogy hosszútávon el tudod-e vele így képzelni a családalapítást, gyerekvállalást és utána eszerint cselekedj.
2016. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem teljesen értem. Nem kér pénzt tőled, sőt ha magadtól ajánlasz fel valamit, akkor sem fogadja el. Akkor hogy fogy a pénzed?
2016. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk telefonszámla szempontjából, mindig visszahívásokat kér.

Idegesít csak, hogy másra van pénze, de hogy feltöltse a telefonját és ha kell, tudjon sms-t küldeni vagy hívást indítani.


Volt olyan is, hogy mondta, hogy meghyv a strandon egy palacsintára, mondom jaj nem kell aranyos vagy, majd még1x felajánlotta, mondtam, hogy nem kell köszi, erre azt mondja: Akkor nincs baj belőle, hogy nem hívlak meg, mert tudod nem dúskálok a pénzben...Akkor inkább ne akarjon meghívni.. borzasztó kínos nekem.


21 éves vagyok, nem gondolkodom még családalapításon.

2016. okt. 2. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ja, hát elég gáz. És amúgy mióta vagytok együtt? Szerelmes vagy belé?

Szerintem három lehetőség van: vagy igenis beszélsz vele erről, vagy elfogadod hogy ez így megy, vagy lelépsz...

2016. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
4.: én is 21 vagyok és családalapításon gondolkozom, nem tudom, miért ne lehetne ennyi idősen már. A családalapításon nem akkor kell elkezdeni gondolkozni, amikor már gyerekeket akarsz, hanem évekkel azelőtt, amikor keresed azt a srácot, akivel el tudod majd képzelni. De ha neked jó az, hogy pazarlod az éveid (és a pénzed) egy olyan ember mellett, akinek a viselkedésén látszik, hogy nem lehet vele tervezni, akkor hajrá, nem tudom, mi a gond.
2016. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6:


Én nem tudom mivel bántottalak meg.


3 éve vagyunk együtt

2016. okt. 2. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 6-os, a kérdező csak közölte, hogy jelenleg nem gondolkozik családalapításon és kész, pont.

Attól, hogy te igen, ez még nem törvényszerű.

2016. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemhogy nem törvényszerű, hanem kifejezetten ritka, aki 20-21 évesen a családalapításon gondolkodjon. Mit kell ezen felkapni a vizet :D Szerintem sem 20 évesen kell ezen gondolkodni.

Mellesleg, kérdező, a barátod egy átlagos fiatal egyetemista. Ilyen korban tök normális, hogy ami kevéske pénze van, azt szórakozásra költi. Ettől még egyáltalán nem biztos, hogy amint lesz egy normális fizetése, azzal nem tud majd gazdálkodni rendesen. Addig is, tanuljon jobban és kapjon ösztöndíjat, vagy kérjen néha kisebb összegeket a szüleitől ő is, amiből legalább a kaját meg tudja oldani.

2016. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!