Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás vonzóbbá/vagányabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás vonzóbbá/vagányabbá tesz egy fiút?

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom, és szinte mindenhol azt olvasom, h már nem is divatos dolog, de én ennek pontosan az ellenkezőjét figyeltem meg. Van egy haverom, aki nemrég szokott rá a cigire, és azóta mintha sokkal vagányabbnak, vonzóbbnak tűnne a lányok szemében. Tényleg férfiasabbnak gondolják a lányok, ha dohányzik egy fiú? Azért gondolom, h van benne igazság, mert a filmekbe is a macsó férfiak mindig bagóznak is.
2010. máj. 21. 21:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
alkalmanként rágyújtok. igazából nem zavar, ha egy pasi dohányzik. viszont kapásból látszik, hogy melyik pasi meleg és melyik egy tapló... ennyi praktikuma van. azért, mert valaki dohányzik, nem lesz nálam jobb...:D
2010. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Dehogy. Én dohányzom 13 éves korom óta, lassan 8 éve és ha tudnád mennyire szégyellem magam. Értelemszerűen így nem zavar, ha egy férfi dohányzik, de soha nem tűnne "vagányabbnak" a szememben. Aki a legférfiasabbnak tartok, az nem is dohányzik :):)
2010. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

úúútálom ha egy fiúnak bűzlik a cigitől a ruhája,a haja meg a keze amikor megközelítem.

fúúúj...nálam nem lesz egyik pasi se vonzóbb,vagányabb,engem taszít


15/L

2010. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

a cigi 2 dolgot csinál:

1.: büdösít

2.: megöl

2010. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok,ha a férfi dohányzik,úgyhogy sztem nincs igazad.

18/L

2010. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
én nem akarnék olyan pasival smárolni,akinek cigiszagú a szája. :S
2010. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem, utálom a füstöt. 14-16 évesen még menő, utána már meg szidták. Amikor mondtam, hogy nem dohányzom, azt mondták, ja, te ilyen kis izé vagy. OMG... Meg kell hagyni baromi jól esett, erre otthagytam az egész iszákos, füstös társaságot.

Amikor rám jött a depi, meg, hogy örökké egyedül maradok akkor néha szívtam gyógynövényeket. De a boltiba nem bíznék. Most már egy jó ideje azt se.

19/l

2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Sztem tobbség azt gondolja,hogy nem lesz menoob..de lehet ilyen egy ejszakas kalandos csajoknak bejoon..
2010. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Attól függ. Valaki anélkül is igazi macsó, valaki meg azzal se.
2010. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Csodálkozom, h itt minden lány ennyire ellenzi ezt a dolgot, persze én nem dohányosként örülök ennek. Lehet akkor az én lány ismerőseimmel van a gond. Mondjuk még mindig nem értem, h az akciófilmekbe miért dohányzik akkor mindig a főhős, ha ez ennyire nem vonzó :)
2010. máj. 21. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!