Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dohányzás vonzóbbá/vagányabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás vonzóbbá/vagányabbá tesz egy fiút?

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom, és szinte mindenhol azt olvasom, h már nem is divatos dolog, de én ennek pontosan az ellenkezőjét figyeltem meg. Van egy haverom, aki nemrég szokott rá a cigire, és azóta mintha sokkal vagányabbnak, vonzóbbnak tűnne a lányok szemében. Tényleg férfiasabbnak gondolják a lányok, ha dohányzik egy fiú? Azért gondolom, h van benne igazság, mert a filmekbe is a macsó férfiak mindig bagóznak is.
2010. máj. 21. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképp büdössé, csakúgy mint egy lányt.
2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Igen, tedd tönkre az életed csakhogy hamarabb legyen csajod, remélem boldog leszel tőle:)
2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
abszolút nem. fúj
2010. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Igen, vagányan büdössé teszi őket. Rászoksz, lefingom a kezed. :D


Amúgy viccet félre téve, ne szokj rá, baromság. Hidd el nekem. 20 éves korodig kell kibírnod, utána már nem fogsz rászokni, mert magadtól is rájössz, hogy baromság és nem pazarlod erre a fizetésedet.

Hagyd a büdös francba a bagót.

2010. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok rászokni nyugi. Nem is szeretném, h rólam legyen szó a válaszokban, engem most a lányok véleménye érdekelne úgy általánosan erről a jelenségről.
2010. máj. 21. 21:16
 6/26 anonim ***** válasza:

Sajnos sok a génhulladék, és azt hiszi, hogy ha rágyújt, akkor menő lesz. Aztán 10 év után, vagy több rájönnek, hogy mégse volt jó, amikor megszületik az első szintén fogyatékkal élő gyermeke, mert a barátnő, aki szintén menő, mert dohányzik, még terhesség alatt is jampizott...


Nah ezt jól megfogalmaztam.

2010. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy vonzóbb leszel tőle, de a saját szemedben biztos nagyot nősz... Én is dohányzom, de nem vettem észre, hogy több lányka akart volna rámakaszkodni.


18/ F voltam

2010. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem vagányabb, sőt! Ha egy fiú cigizik, nálam mínuszról indul, és nagyon jónak kell lennie külsőleg-belsőleg, hogy járjak vele.

A barátnőim zöme is utálja a dohányos pasikat!


19/L

2010. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is cigizem és semmivel nem lesz jobb, hogyha cigizel, ráadásul hiába cigizek,engem taszít ha egy srác szívja. 16 évesen volt az első szálam, rá 2 évre úgy éreztem még irányittom, most itt vagyok 22 éves és szenvedek.
2010. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14 évesen igen.
2010. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!