Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csóró egyetemistaként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró egyetemistaként hogyan lehet egy távkapcsolatot managelni?

Figyelt kérdés
Párommal viszonylag friss még a kapcsolatunk, viszont olyan szépen megértjük egymást, hogy szeptemberre összeköltözést terveztünk. Azonban őt végül másik egyetemre vették fel, így költöznie kell. Ez másik országot jelent, így kénytelenek leszünk távkapcsolatban lenni. Neki kicsit több a bevétele, de még mindig kevés, nekem még kevesebb van. Mindketten igényelnénk a fizikai kontaktust, most éppen 3 hétig nem látjuk egymást és már ez is borzalmasan fájó. Egy oda-vissza út 200€nál kezdődne, ami elég sok. Még kétséges, hogy milyen sűrűn láthatjuk egymást, függ az órarendünktől is. Egy évről lenne szó, de nagyon szükségünk van egymás támogatására, ami skype ellenére sem ugyanaz. Valakinek valami ötlete, tapasztalata? Nagyon sok van mögöttünk, végre ránktalált a szerelem és most elválaszt minket az élet, ha nem is teljesen... hogy lehet ezt a tudatot bírni?

2017. júl. 11. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

A tavolsag a nagy tuzet eloltja, a kis tuzet felszitja. Az elobbi a valosag, az utobbi a kepzelet.

Fiatal vagy meg, majd rajossz.

2017. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást és képesek vagytok éretten, felnőtt módjára gondolkodni, akkor ez nem okozhat gondot. Egy hosszú kapcsolatban előfordulhatnak még nehezebb helyzetek is, ilyenkor derül ki, mennyire gerincesek az emberek, hogy képesek-e kitartani a másik mellett.
2017. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dolgozol egyáltalán egyetem mellett?Nem tudsz mondjuk nyáron nyelvtanítást vagy matek korrepet vállalni?Ha mást nem,a zsebpénzed kijöhet belőle minimum,ami az ottléthet kell.Vagy írd össze a kiadásait egy füzetkébe,sőt,még ilyen app is van telóra.
2017. júl. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hova koltozott pontosan? Mi is tavkapcsolatban elunk, de atszallasos isten hata mogotti kisebb varoskaba nem kerul odavissza ennyibe a jegy meg nyaron sem.
2017. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4 évet dolgoztam egyetem mellett, éppen most mondtam fel. Mivel külföldön tanulok, a fizetésem az ellátásomat fedezte, plusz bevételem nem volt eleve, most meg főleg nem lesz. Jelenleg gyakorlati helyet keresek, nyilván nulla fizetéssel, a szakunk viszont nem engedi meg, hogy gyakorlat és az anyagmennyiség mellett pluszban dolgozzunk.

A párom külföldi, együtt jártunk egyetemre egy országba, ő viszont most megy egy harmadikba. Busszal 16+ óra, repülővel+busszal pár óra, viszont magasabb is az ára ugye. Kb. 100 euró alaphangon oda-vissza.

2017. júl. 12. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Menedzsment oran nem tanitottak az ilyesmit? :/ Minek jarsz akkor egyetemre ha meg ezt a kis problemat sem tudod megoldani? Talan menj el dolgozni, a parod is elmehetne valami kis diakmelora bar gondolom ha kint tanul akkor derogal neki, majd a szulok fizetik.
2017. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Láthatóan nem olvastad el a válaszom, így ezt a kommentet nem is reagálom le. :)
2017. júl. 12. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!