Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fent lehet tartani így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent lehet tartani így egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén kerültünk közelebb egymáshoz egy sráccal. Vonzódunk egymáshoz. Viszont mire jobban megismerhettük volna egymást elutazott, más országban lakik/dolgozik.

Napi szinten beszélünk viszont irtóra hiányoljuk egymás közelségét, érintését.

Tervbe van véve, hogy majd kimegyek hozzá csak az még nem holnap lesz.

Voltatok ilyen helyzetben? Nálatok, hogy működött ez?



2017. jan. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben 3-4 hetente tudtok talalkozni, es nincsenek bizalmi problemaitok, akkor fenntarthato. Honapokig tarto szunetekkel valo vegetalassal, kozos jovokep nelkul (tehat hogy valamelyikotok kepes koltozni vegleg), nem.


21/N, 3 ezer kilometerrel egy eve kb.

2017. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak tőletek függ. Ha van szeretet, szerelem, törődés, odafigyelés, mind a ketten tesztek a kapcsolatért, akkor igen, fenntartható.


Párom és köztem 200 km van, ugyan heti szinte tudunk 8 órára talizni egy nap, de márciusban leszünk 4 éve együtt. Tavasszal összeköltözünk.

2017. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most ismerkedek egy pasival. Találkoztunk párszor. De ő is 1000 km-re van tőlem. Én úgy gondolom, hogy ha mindketten akrjátok, akkor működhetnek a dolgok köztettek. Vagyis szerintem lehet tervezgetni megéri.
2017. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!