Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg? Nem akarok ribizli lenni

Figyelt kérdés
Én annyira jól érzem magam egyedül. Azt érzem, hogy soha nem voltam még ilyen boldog és már hónapok óta ezt érzem. Nem vágyok kapcsolatra, egyszerűen boldog vagyok már attól, hogy egyedül fekszem a saját ágyamba a saját életemet élem, nem kell mindennap arra várnom, hogy a másik ember kívánságait lessem ami nyilván ha szerelmes az ember természetes de nem akarom azt, hogy valaki teljesen felborítsa az életemet. Viszont a szex iszonyat hiányzik. Volt sajnos az utóbbi időbe alkalmi kapcsolat de arra nem vágyok úgy igazán (voltak érzéseim irántuk) szóval nem megy. Nem akarok ribizli lenni aki mindenkivel összefekszik mégis hiányzik. Ti hogyan oldanátok meg? 1 éve nincs párkapcsolatom 22/l
2017. júl. 1. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy szexkapcsolatom, ennyi a titok. Telefon ha van kedv és nem kell elmondani senkinek sem. Ha kiderül, nem érdekel, nem érdekel más véleménye. Bár te lány vagy...téged lehet érdekel, szóval majd egy kedves aranyos lány megmondja a frankót mindjárt.
2017. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha párkapcsolatban vagy, akkor neked kell lesni a másik kívánságait? Hát ez a hátránya annak, hogy neked olyan "FÉÉÉRFI" kell aki uralkodik rajtad, te pedig szolgálod.

Vannak másfélék is egyébként, maximum őket észre sem veszed.

Feküdj le emberekkel, ez a megoldás. Sok saját lakásán "dolgozó lány" pl összeköti a kellemest a hasznossal :D

Ha nem akarsz ribizli lenni, akkor ne kérj érte pénzt, és ajándékokat.

2017. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Először is a legkorrektebb módja, hogy közlöd a jövendőbeliddel a céljaidat, nem úgy, mint pl az én volt párom, aki folyton került, de néha megjelent felborítva mindent. Néha elővett, mint valami alkalmi húsdarabot, aztán megígért mindent, utána felszívódott megint.

Ha meg nem reagáltam rá, képes volt felkutatni, bárhol voltam is, és nem szállt le rólam.

2017. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha árucserét folytatsz akkor vagy ribizli, ha csak forgalmad van akkor nem. Csak az egyik megy érzelemmentesen.

30/f

2017. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már javasolták, válassz egy számodra megfelelő szexpartnert és amikor igényed van rá, találkozz vele. Ha mindkét fél nyíltan kommunikál, akkor ezzel semmi probléma nincs. Jóval biztonságosabb is, mint az alkalmi kapcsolatok. Főleg nőként.
2017. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
7%
Másnak is hiányzik a szex, nagyon sok férfinak is, akikre rá se néznek a nők, ők meg tudják oldani Marok Marcsával és nem problémáznak. De nektek, nőknek bizony kell a kuki, különben tisztára meghülyültök. Ennyi, csettintésre kaphattok fütyit bármikor. Mellesleg próbálj már meg parancsolni a puncidnak.
2017. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a legtöbb férfi nem problémázik, de az utolsó hozzászóló igen. Takarodj innen a nőgyűlölő dumáddal vissza oda, ahonnan jöttél.
2017. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, és ha lesz szexkapcsolat szerűségem,az nem ribiség! Nemtől függetlenül mindenkinek szüksége van a minőségi szexre! :)


19/L

2017. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki még van olyan szűklátókörű, hogy r-bancozzon, annak csak gratulálok. Regisztrálj tinderre és járj el, csinálj dolgokat barátnőkkel, haverokkal, ismerkedj. Irigyellek kicsit, bár nagyon szeretem a barátomat:D
2017. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

#9

Hát ezek szerint annyira mégsem, mert akkor nem irigykednél. Sajnálom a barátodat amikor lepattintod őt, mert nem lehet jó az.

2017. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!