Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha én kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha én kérek fiútól második esélyt?

Figyelt kérdés

Jó, én is érzem, hogy talán nem kéne... de más esélyem nem nagyon van és most elég határozott vagyok! Van egy fiú, akibe nagyon bele vagyok esve. Egyszer már visszautasítottam őt, de azóta már beszélünk.

Csak az a baj, hogy nem keres. Msn-en például írhatna, de nem. Lehet hogy nem érdeklem? Vagy mivel egyszer már visszautasítottam, nem akar megint bepróbálkozni, de egyébként összejönne velem? (Most nincs senkije, egyébként előtte volt)

Nem értem... Viszont én már szeretném ezt tisztázni, de mégis mit mondjak neki??? Olyan ciki...


2010. máj. 16. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Vagy mivel egyszer már visszautasítottam, nem akar megint bepróbálkozni, de egyébként összejönne velem?"


Valószinü igen. Ha mégsem akkor így jártál, egy próbát szerintem megér, nem veszthetsz vele semmmit.


20f

2010. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az a ciki ha már annak nevezed.. ha szereted és nem teszel érte..
2010. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
az
2010. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?Te valami isten vagy mert nő vagy?
2010. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem nem olyan ciki meg amúgyis , nem pont csak veled van ilyen. próbáld meg lehet hogy igen lenne a válasz mert ha ő akart volna veled és te elutasitotad és most meg te akarsz akkor szerintem jólesz
2010. máj. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jó ezt nem azért kérdeztem, mert én felsőbbrendűnek érzem magamat, hanem mert bizonytalan vagyok...

De megkérdeztem tőle, beszélhetnénk-e a dologról és benne van, hogy találkozzunk valamikor. Ez szerintem jó jel...

2010. máj. 19. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!