Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha én kérek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha én kérek fiútól második esélyt?

Figyelt kérdés

Jó, én is érzem, hogy talán nem kéne... de más esélyem nem nagyon van és most elég határozott vagyok! Van egy fiú, akibe nagyon bele vagyok esve. Egyszer már visszautasítottam őt, de azóta már beszélünk.

Csak az a baj, hogy nem keres. Msn-en például írhatna, de nem. Lehet hogy nem érdeklem? Vagy mivel egyszer már visszautasítottam, nem akar megint bepróbálkozni, de egyébként összejönne velem? (Most nincs senkije, egyébként előtte volt)

Nem értem... Viszont én már szeretném ezt tisztázni, de mégis mit mondjak neki??? Olyan ciki...


2010. máj. 16. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miért utasítottad vissza, ha bele vagy esve ?
2010. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit bonyolultabb volt a helyzetem, nem voltam egy kapcsolatra felkészülve. De ezt megbeszéltem vele.
2010. máj. 16. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem miután visszautasítottad, rájött hogy nem illettek össze, és otthagyott. De, mivel (szerintem) akkora az egód hogy már az zavar hogy nem epekedik utánad, és ezért szeretnéd megszerezni. -.-
2010. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem ciki, mert te voltál az aki úgymond visszautasította, szóval nyugodtan beszéld ezt meg vele, és kérdezd meg tőle bátran, hogy lenne e esély arra, hogy újrakezdjétek a kapcsolatotokat komolyabban "mint egy pár" , mert te szeretnéd és ha ős is szeretné akkor lehet, hogy egy szép kapcsolat elé nézhetnétek. Ha nem akkor viszont maradnátok e barátok ha neki is megfelel, feltéva ha te a baráti viszonyt tartani tudod.
2010. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt nem valószínű :(

És mégis hogy kezdjek bele? Szia mondanék valamit? Csak így?

2010. máj. 16. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
17:21. jóóó.:'D
2010. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

17:24 vok:


Háát igen azt sejtettem, akibe beleszeret nagyon az ember és többre vágyik mint barátság, az nagyon nehezen tudná elviselni ha nem nézhetne rá úgy mintha a szerelme lenne, nem foghatná meg úgy, nem bújhatna úgy oda hozzá és nem beszélhetne úgy vele mint a szerelmével....


ha gondolod beszéljük meg privátban

2010. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Csak tudod annyira félek, hogy visszautasít... bár tudom, ez lesz belőle, 100% mert már egyszer át*tam a fejét! Szerintem így cikibb, mint szemtől-szembe mert nem látom a reakcióját. De találkozni meg nem akart :(

2010. máj. 16. 18:22
 9/16 A kérdező kommentje:
Vagyis ezt mondta: beteg. Nem tudom ez csak lerázós duma volt-e vagy tényleg lebetegedett!
2010. máj. 16. 18:23
 10/16 anonim ***** válasza:
majd e-mailt olvass...
2010. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!