Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, emberileg nagyon kedvelem. De kicsit "szerencsétlen". Mi legyen?

Figyelt kérdés

Vágyom egy olyan kapcsolatra, amiben őszintén megbecsülnek végre, és nem arról szól hogy ő most összeszedett egy jó csajt, nagy kan, de egy kapcsolat működéséről dunsztja sincs. Sok volt a rossz tapasztalat.

Ezzel a fiúval nagyon jól el tudok beszélgetni, minden érdeklődésünk, hobbink egyezik, kedves, őszinte, és én is őszintén érdeklem. Nem csak hogy elfogadja a hibáim, de azt hiszem szereti is őket. Személyiségre egyre jobban megfog.

De sajnos nem tekintek rá igazán férfiként. Szóval nem is azzal van gond, hogy rosszul nézne ki, sportos is meg minden. Szimplán hiányzik belőle a határozottság, az a férfias kisugárzás. (Mondjuk ki, nem vonz szexuálisan)

Ez változhat? Modt mondhatjátok hogy felszínes vagyok, de sose a pasi külsejét figyeltem elsősorban, hanem a határozott, férfias kiállását. Ez mégiscsak kell egy nőnek, nektek pasiknak se jön be ha egy lány nagyon fiús. ("leszbis")

Nem akarom megbántani se őt, csak nem tudom mit akarok.


2017. márc. 27. 00:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha külsőre nem tetszik, nőként úgysem fogsz tudni beleszeretni.
2017. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mintha az elso baratomat irtad volna le. Aranyos, kedves, erdeklodo, nem is az hogy nyeszlett, mert o pl. ki volt gyurva szep tonusosan, de kb. egy kisparnanak vagg egy tevemusornak tobb kemiaja es ferfias kisugarzasa volt mint neki. Csak akkor meg eleg gyerek voltam, es nem igazan ertettem a dolgokat, hogy ilyen teren mit kellene erezni, hogy tenyleg jo legyen a kapcsolat. Ha visszamehetnek az idoben, mar biztos nem lennek vele egyutt. Beszelgetni baratkent is lehet.
2017. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Annyira imadom amikor a sok sirankozo a lelkere veszi a kerdest es csak vegletekben tud gondolkodni.

Mikor fogjatok mar fel a pici kis agyatokkal, hogy a normalis nok a "hatarozott ferfi" alatt nem a bunko tajparasztot ertik, akit csak az osztonei hajtanak(megcsal,ver, alaz)...hanem azt a ferfit aki mellett a no, nonek erezheti magat. Erenyesseg, kello ambiciok, hatarozott kiallas az elveiert es szeretteiert, megbizhatosag, a vedelmezo hozzaallas es tamasz jellemzi nahyjabol

2017. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Folytatom:

Nagyjabol* az IGAZI , hatarozott ferfit. Szoval ezt mar jo lenne befejezni reszetekrol...

Ettol fuggetlenul , probalj egy eselytbadni, ha akkor is bizonytalan vagy, akkor hagyd.

2017. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes dolog ez a határozottság mánia a nőknél. Én jól elmenedzselem az életem, jó a problémamegoldó képességem és ha nem is könnyen, de igyekszem megbírkózni az akadályokkal amit az élet gördít elém. Viszont az a fajta határozottság nincs meg bennem amiért a nők annyira odavannak. Ugyanis az a fajta határozottság irányítást jelent a nő élete felett is. Nekem viszont baromira nincs kedvem egy másik szuverén személy életét is élnem. Persze a nőknek ez kényelmes hiszen a férfi határozottsága jelentős mennyiségű felelősséget vesz le a vállukról.

Fura látni hogy férfiként nagyobb feminista vagyok mint bármelyik nő, és hogy az egyenjogúság legfőbb hátráltatói pont azok, akik annak kedvezményezettei lennének.

2017. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%

Én nagyon sokáig hasonlóan voltam, mint te, csak a határozott, "domináns" férfiakhoz tudtam vonzódni, ki is fogtam egy csomó érzéketlen bunkót, ha meg egy figyelmes, odaadó férfival hozott össze a sors, akkor rövid idő alatt kiábrándultam belőle.

Aztán harmincas éveimre megtanultam valami nagyon-nagyon fontos dolgot: mondják, hogy minden nő annyira nő, amennyire a mellette lévő férfi férfi, de ez fordítva is működik! A férfiasságot nem elvárni kell, hanem - nőiességgel - kihozni a férfiból! És most már tapasztalatból állítom, hogy ez abszolút működik.

Amikor a párom megismertem, nem tartottam túl férfiasnak, nem is tekintettem rá potenciális társként. Aztán apránként megismertem, felfedeztem egy csomó pozitív tulajdonságát. Még mindig voltak bennem kétségek, de ekkor már elindult bennem valami vonzalom-féle, és elkezdtem vele NŐKÉNT viselkedni. Amikor az első randink volt, engem is meglepett, hogy mennyire férfias megnyilvánulásai vannak, olyasmi, amit korábban soha nem tapasztaltam részéről.

Amikor összejöttünk, több közös ismerősünk kételkedését fejezte ki, nem értették, hogy mit eszek rajta... én pedig folyamatosan azt feleltem, hogy VELEM igenis férfias. A kapcsolatunkban én ezt a részét tápláltam, ezt igazoltam vissza számára, erősítettem benne a női mivoltommal. Aztán fél-egy évvel később az összes, korábban szkeptikus ismerősünk csodálkozva jegyezte meg, hogy a párom rengeteget változott, nagyon rövid idő alatt tényleg férfivá érett. Utólag már úgy látom, hogy addig volt számomra fontos, hogy egy férfi férfias legyen, amíg a saját nőiességemmel kapcsolatban voltak kétségeim, amíg kívülről vártam a megerősítéseket. Onnantól azonban, hogy bennem megérett a NŐ, már nem volt erre szükségem.

2017. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, ez nagyon hasznos :)

Nos, én is fiatal vagyok, nem nagybetűs nő még. Érdekes nézet, és azt hiszem igazad lehet.

(Akik szerint meg tényleg csak a két véglet van, nos tévednek. Ha már garantált példát kell hozni, ott az apám vagy bátyám. Tudják, hogy viselkedik egy férfi, de nem ernek nőket, ennek semmi köze egymáshoz??)

2017. márc. 27. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!