Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Hiába megyek el valahova, hiába járok el buliba, bálokba nem tudok senkit megismerni. Valójában csak állok vagy ülök ott és nem tudok kezdeményezni. Számomra elképzelhetetlen, hogyan kéne.
2016. febr. 25. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nincsenek ismeroseid akivel beszelgetni lehetne ?
2016. febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felállsz és oda mész táncolni. Pont.

A többi jön magától...

2016. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
09:13 : Nem szeretek táncolni, attól pedig, hogy egy szűk baráti körrel beszélgetek senki mást nem fogok megismerni.
2016. febr. 25. 09:26
 4/7 anonim válasza:

Nekem is inkább a kezdeményezéssel van a gondom, idegen helyen nem igazán tudom, hogy kéne ismerkedni idegenekkel...

N

2016. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz táncolni, akkor miér bálokban,bulikban akarsz ismerkedni, ahová táncolni mennek az emberek?

Fuck logic...

2016. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés.
2016. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
09:35 : Mit javasolsz helyette?
2016. febr. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!