Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Eddig pár kapcsolatom volt, már évek óta nincs senkim. Átlagosan nézek ki. Miért nem találom a párom?
2016. aug. 7. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
mert nem nézel ki jól! ronda lehetsz, emellet válogatsz :)
2016. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Einsteinnek gondolod magad de az intelligenciaszinted a százalékkoddal egyenlő. :-D
2016. aug. 7. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
jól szórakozol ahogy látom. kimondom amit gondolok, és nem azt amit mások akarnak azér van annyi százalékom okoska és nem érdekel. Biztos egy troll lehetsz!
2016. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem Einsteinnek gondolja magát, hiszen nem azt írta le. Ha Einsteinnek gondolná magát, akkor csak illene már tudni hozzá lemásolni a nevét, nemdebár?


Viszont a te kérdésed se jobb. Mégis miből kéne megmondanunk?

2016. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sok olyan név van már nem engedett a rendszer úgy regisztrálni! Ekkora barmokat akik itt vannak :D
2016. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De én próbáltam érted te hülye barom! egyszeüen azt dobta ki, hogy 'ilyen név már létezik' valami ilyesmi, gondoltam változtatok rajta, de azt nem gondoltam hogy vannak olyan hülyék, akik ebbe belekötnek. szánalmas :D
2016. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Irónia de ti ezt a szót nem értitek. 31-es a trágár kifejezésekkel csak azt bízonyitod, hogy szellemileg nem vagy toppon.
2016. aug. 7. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Te sem, ha ilyen kérdéseket írsz ki nő létedre.
2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg más lehetőség van, amit kipróbálhattál volna, ez csak üres duma :D


Amúgy eisteinke tényleg problémás egyed, volt már néhány kérdése, ahol mindenkivel összeveszett, és persze mindenki más volt a hülye, csak ő volt helikopter.

2016. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ennyi
2016. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!