Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén három barátnőm volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén három barátnőm volt, most egyedülálló vagyok. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Az első profi sportoló volt, és amikor összejöttünk, sérülés miatt nem játszott. Mikor meggyógyult, alig ért rá, én szakítottam.

A második szakított velem pár hét után, általános indokokra hivatkozva.

A harmadik tegnap megcsalt, ezért én szakítottam. Ez volt a leghosszabb, fél év, és az egyedüli, ahol komolyabb érzelmek is kialakultak. Mondanom sem kell, emiatt remekül érzem magamat.


De a lényeg, hogy nem értem, velem van-e baj, vagy ennyire nincs szerencsém? Nem vagyok egy csoda férfi, de értelmes, udvarias, ambiciózus vagyok, sokat foglalkoztam mindegyik barátnőmmel. A szexre sem lehet fogni, mert az is kifogástalan volt (már amelyikkel sor került rá).


Egy kicsit elgondolkoztam, hogy mi lehet a gond... De nem tudom, tényleg.


2015. dec. 7. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj. nem vagy egyedül. Én is ugyan ebbe a cipőben vagyok... ;)
2015. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Sok férfinak nő sem jut,köztük nekem sem... Szóval Te még a szerencsések közé tartozol nagyon is...

De ez van sajnos,ez jut.

24/F

2015. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Rossz időszak, avagy nem hozzád való partnerekkel próbálkoztál. Ilyesmi előfordulhat bárkivel, nőkkel is. Nekem is volt olyan, hogy fél év alatt, zsinórban 3 "kapcsolat" is szakításba fulladt 1-2 hónapon belül. Aztán lett szerencsém.


Biztos nálad is csak ilyesmiről van szó. Emiatt nem kell elkeseredni.

2015. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
idén 20 csajnál probákoztam 2 vel jártam egyel feküdtem le na? :D akkor ne írd hogy szerencsétlen vagy :D
2015. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak fokozatok, de én tényleg rengeteg időt és energiát "beleöltem" ezekbe a kapcsolatokba. Annyira rossz, megkedvelsz (pláne, ha megszeretsz) valakit, aztán megcsal, szakít vagy kiderül, hogy valami más fontosabb neki, mint te és a kapcsolat.
2015. dec. 8. 00:03
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
na ezért nem kell nekem kapcsolat.. meg kímélem magam ettől
2015. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én nagyon boldog voltam az utolsó kapcsolatomban, és éreztem, láttam rajta, hogy ő is. Derült égből villámcsapás volt, ami történt. Tényleg nem értem, hogy hogyan lehet az egyik nap még "szerelmesnek" lenni, a másik nap megcsalni. A "második" kapcsolat vége is rossz volt, de ott legalább korrekt(ebb) volt a lány.

Na mindegy, nem adom fel, de nem is akarom erőltetni a dolgokat.

2015. dec. 8. 00:09
 8/16 anonim ***** válasza:
én is így jártam pénteken még nagyon szeretlek! hétfőn ráírok szálljak le a magas lóról mert megtalálta élete szerelmét aki nem te vagy......
2015. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
mármint a volt csajomra
2015. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
pff de szar neked ember....
2015. dec. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!