Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ezt megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ezt megkérdezni egy férfitól?

Figyelt kérdés
Hogy miért szivat.
2017. febr. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért? Szivat?
2017. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen 1-es. Legközelebb a kérdésre válaszolj köszike
2017. febr. 20. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán.
2017. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de javaslom, hogy konkretizáld a kérdésed, ezzel elkerülhető, hogy fel kelljen tenned a "miért nézel hülyének" kérdést.

30/f

2017. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem. miért lenne gáz?

inkább kérdezd meg, mintsem ezen rágódj.

akar valamit tőled vagy nem? ha akar viselkedjen úgy, ha nem akkor helo.

De olyanokba ne menj bele, hogy hát így úgy nem tudom még meg bla bla, de szexeljünk azért, hátha lesz szikra...

ez a legnagyobb hülyeség amit a sok naív nő elkövet, hogy azt hiszik ha szexelgetnek, kavargatnak egy csávóval akkor idővel abból lesz szerelem..ha ha...abból sosem lesz ;)

2017. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóra készülök:) Meg is fogom kérdezni, talán nem ennyire határozottan,de a kérdés lényege ez lesz:)
2017. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, en például ha valami nem oké mindig megkérdezem hogy miért csinálja, csinálta és ez nem szép.

Bele mondom a szemébe a valóságot!!:)

Egyszer azt mondta nekem egy lány hogy sok ember megcsak nem is sejti hogy mit csinál vagy mit tett, a szembesítéskor meg csak pislog és Bocsi..... igaza is volt.

szó kérdezd meg bátran.

2017. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Mi, férfiak a szavakból értünk:)
2017. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, aztán a válasz úgyis mindegy, mert ettől úgysem fog megváltozni, ha nincs jobb dolgod és unatkozol akkor te is szívasd, ha akad jobb dolgod ints be a bay bay-t.
2017. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!