Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkérdezni egy férfitól, hogy mit akar tőled?

Figyelt kérdés
Volt, hogy soha nem álltam ki magam mellett es csak laza dolog lett, volt, hogy kimondtam ami bennem volt, ra ket hetre eldontottek, hogy akarnak. Nem reg egy ferfinek az elso randin kezdtem mar, hogy nem akarok egyejszakast, megismeri akarom, erre lebaszott, hogy egy ferfit nem szabad igy letamadni. Most van egy uj ferfi, szeretnem ha tudna, hogy nem csak szexet akarok tole, de tudom az is, hogy mar eleve megerzitek hogy tobbet akarunk es mar attol menekultok, hogy lhe ezt finoman tarolni?
2015. nov. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
"Mit akarsz tőlem?"
2015. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális férfi nem menekül a kapcsolattól, ha meg kiderül, hogy szexet akar csak, akkor jobb is. Tudhatnád magadtól is!
2015. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki lebaszott az egyszerűen ilyen ember, nem kell ebből kiindulni, nem te rontod el. Olyat akarsz, aki a személyiségedért szeret, az hogy szereted a dolgokat már az elején tisztázni hozzád tartozik- legalábbis arra utalsz, hogy ezzel kiállsz magad mellett. Semmi értelme a mosolyogó "nyugodtvagyoklazánveszem" figurát adni, miközben majd megöl az ideg a bizonytalanságtól. Ha nekem megtetszik valaki, és visszautasít, a legrosszabb sztem amit tehet, hogy elvicceli.Igenis tud fájni, mert hirtelen te leszel a hülye és nem csak arról van szó, hogy nem egyeznek az igényeitek... ez nem így van.
2015. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!