Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Ha panaszkodtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Ha panaszkodtok valami miatt, akkor milyen reakcionak orultok a ferfitol? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel ismerkedek. Egy nagyszerű ember. Szeretném őt mindennel jobban megismerni es sokat beszélgetünk. Zarkozottsaga ellenere mar nagyon megnyilt elottem es szinte mindent megoszt velem. Most epp egy nagyon nehez idoszakon megy keresztul, amit el is mond nekem, de nem szereti, ha sajnalgatjak, nem fogad el segitseget. Tanacsot nem tudom hogy elfogadna e, pedig tudnek neki adni. Szoval a lenyeg hogy nem tudom mi ilyenkor a jo hozzaallas.

2017. jan. 5. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg és biztosítsd, hogy rád bármikor számíthat. Ha vevő rá, akkor lehet tanácsot adni. Ha szid valakit, szidd te is :D vagy legalábbis csak érts vele egyet.
2017. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elso kb jol irja, de a tanaccsal es oszinte (az ovevel ellenkezo) velemennyel csak ovatosan! :D


https://www.youtube.com/watch?v=-4EDhdAHrOg

2017. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy bármiben számíthat rád és, hogy szívesen elmondod a véleményedet, hogyha szeretné. Aztán vagy megfogadja a tanácsod vagy nem
2017. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Aztán majd ha kisírta magát a válladon, akkor nemes egyszerűséggel közli, hogy "nem érzek irántad semmit", mert "férfiatlannak" fog tartani azért, hogy hagytad magad a lelki szemetesládájává és a "barátnőjévé" degradálni. Amúgy meg nem kell velük foglalkozni, főleg ha nem igénylik sem a segítséget, sem a tanácsot, ott vannak a barátnői, ha a problémáit kell megbeszélnie.
2017. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyénenként változhat. Én éppenséggel együttérzésre vágyom a barátomtól, mert a környezetemben mindenki mástól csak szúrkálódást, kioktatást, a problémáim lekicsinylését kapom. Tanácsot csak akkor fogadok el, ha kérem is.
2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 5. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy meghallgassa, amit mondok, ne csak bólogasson.


Tanácsot nem kell adni, azt kérni szoktam.

2017. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!