Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt zselézett hajú fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt zselézett hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas már,hogy a vasalt haj a divat... :S Alig látok már tüsi hajat :( (süüün :P) Pedig nekem az a "gyengém" :) Főleg akkor a gyengém,ha nagy barna szemei vannak :P :) (amúgy csak érdekel)
2010. máj. 5. 17:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nekem rövid barna hajam van és én is zselézem, valahogy nem birom amikor megnő mert rögtön levágatom, így jobb is zselézni.. főleg nyáron amikor meleg van, meghülyülnék hosszu hajjal!

A vasalos haju fiukra van egy történetem, beszéltem egy csajjal az utcán aki épp várta a barátját, gondoltam addig szoval tartom majd kb már 15 percet késett a srác a randirol, majd ahogy megjelent közölte a csajjal h bocs de ki kellett vasalnom a hajam.. na mondom, még ha egy lány állna elő ezzel az oké, de igy.. :)

2010. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Uolsó: uhh ez ultra gáz.Én ki is röhögtem volna a helyedben..lehet bunkóságnak tűnik,de egy fiú ilyen indokkal..nevetséges! :) Inkább titkolná el :)
2010. máj. 5. 22:06
 23/29 anonim ***** válasza:

ma 18:01

Senki nem szidott téged, csak nem értem, hogy miért nem tudsz kiírni egy szót rendesen. Ennyi. Ez is csak téged minősít, hogy egyből írod a szép szavakat. Gratulálok hozzá.

2010. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

22:40

uram isten te mekkora gáz vagy..

mind1 gondojj amiit akarsz nem érdekelsz :D

(igen gondoJJ)

2010. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Áhh tiszta vicc, most a hajam alapján bejöhetek ha fogom aztán bezselézem.
2010. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el zselézni, olyan punk szerűre, középen van "taréj" formázva, de csak úgy ahogy divatos, nem vagyok punk :D
2010. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én a David Beckham stílusra esküszök az az igazi, akármilyen régi is legyen.

20F

2010. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb,ha valakinek tüsi nem zselézett,nem vasalt haja van. :)
2010. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Az osztályba ahová járok egy csomó fiú állítja fel a haját tüsisre szerintem is naon jó .
2010. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!