Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt zselézett hajú fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt zselézett hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Annyira unalmas már,hogy a vasalt haj a divat... :S Alig látok már tüsi hajat :( (süüün :P) Pedig nekem az a "gyengém" :) Főleg akkor a gyengém,ha nagy barna szemei vannak :P :) (amúgy csak érdekel)
2010. máj. 5. 17:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
amikor elcseszte a fodrásza hajam akkor felzseléztem mert utálom ha rövid és csak ugy van... de már szeencsére visszanőtt...uhhogy vasalom hateccik ha nem ... én így szeretem de ha ez megnyugtat 2 hónapja még zselézett barnaszemű 14 éves fiú voltam....de már csak a barna szem stimmel xD 15f
2010. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
:)..igazábók nekem a vasalt haj,azért nem tetszik,mert nagyon divat..és mivel alapból nem szeretem a hosszú hajat!:) De az bejön,ha egy fiúnak zselézett,és kicsit a fufru vasalt..de viszont az ma már tömegcikk és a nagymenőknek olyan a haja,aki meg nem nagymenő,annak tisztelet.xD
2010. máj. 5. 17:49
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem van frufrum, de felül meg felzselézem a hajam. barna haj és barna szem... 18/F
2010. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
én zselézem pont tegnap vágattam le :D (az előtt félhosszú volt.sztm ez jobb :D)
2010. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

17:39 es vagyok:)

azt elfelejtettem írni, hogy amikor a kékszemű herceg felzselézi a haját akkor mindig bökdösi vele az állam:D

meg van olyan hogy összeakad a hajunk, mert nekem hosszú barna hajam van és ha bunyózunk vagy fúj a szél akkor beleakad a zselés hajába:D:D

2010. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nekem oldalt rövid elöl meg vasalom :)
2010. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
uram ég most komolyan képes vagy ennyiböl ilyen véleményt kialakitani, hogy azt irtam "uccsó".. és aztán még az én k***a anyám nem??.. pff gratulálok neked
2010. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

kérdezö, amugy kösz, de nem kell megvédeni , megtudom magamat (:

még mindig az "uccsó"

2010. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hmm.. engem csak bosszantott...hogy általánosít.
2010. máj. 5. 18:26
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem zselézem, hanem krémezem, de hasonló:D
2010. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!