Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a barátom elérje az orgazmust orális kényeztetés közben? Elsősorban olyan párok, pasik, csajok segítségét várom, akik jártak hasonló cipőben! 19F és 18L

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy ide írom, a szexualitás témakörből törölték a kérdésem... Szóval a problémám az lenne, hogy hiába kényeztetem a barátom, nyög, zihál és néha az egész teste megfeszül, mintha mindjárt elmenne, de valamiért nem sikerül neki. Őt ez nem zavarja, azt mondja nagyon jó érzés, csak nem elég az inger. Pedig kézzel, szájjal és nyelvvel is csinálom. Mit vigyek még bele, mit csináljak vagy min változtassak? Az előttem lévő lányok sem tudták így kielégíteni, a legelső barátnőjénél, 15 évesen nem sokkal a szüzességének elvesztése után volt egy már majdnem orgazmus élménye orál közben, de megzavarták őket, és azóta sem jött össze sajnos. Pedig élvezettel csinálom, imádom, éjjel-nappal képes lennék kényeztetni:D tehát a lelkesedésemmel semmi probléma. Akármilyen hasznos tippet, tapasztalatot szívesen fogadok!
2017. jan. 6. 00:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én mint hasonló cipős: Csinálja magának 99%-ig. Aztán mikor már tényleg majdnem elmegy akkor kezd el neki te.

Ha meg szex közbe elmegy akkor nincs nagy baj, nekem eleinte még az sem ment.

2017. jan. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem tud úgy "elmenni", mert túl sokat verte magának.
2017. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem elég inger a száj+kéz+nyelv??? Hogy a p..ába? Az meg elég,hogy csak bedugja a pi..dban és ki-be húzogatja?? Hogy a pi..ába?

Nem igazán logikus!

Nem lehet,hogy túlságosan erőlteted ezt? Mert ugye most itt rólad van szó,te akarod nagyon,hogy sz.páskor is elélvezzen! Ez is elég frusztráló ám!

Én a helyedben jegelném a témát!

2017. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

10-es : Nem tudom, ki hogy van ezzel a dologgal. Számomra nem undorító, mert a szerelmemről van szó:) persze ezt mindenkonek saját szívügye eldönteni


11-es : köszi a tippet neked is! Ha már ketten írják ezt, lehet ez lesz a befutó. Gondolom férfi vagy, neked ez a módszer megoldást jelentett?


13-as : szerintem is logikátlan, azt mondja mindig, hogy a szopás nem ugyanaz, mint egy punci.. meg ő nagyon szeret adni, ha hosszabb ideig csinálom neki, kellemetlenül kezdi magát érezni, hogy ő csak élvezi a kapást, de nem csinál semmit. Hiába mondom neki, hogy nekem ez ugyanolyan jó érzés, mintha kinyalna. Amúgy a téma jegelésről csak annyit, hogy eleinte foglalkoztatott nagyon ez a téma, az első max 2-3 hónapban, amikor fel is hoztam neki és beszélgettünk erről sokat. Mostmár 1 éve lesz, hogy együtt vagyunk és nem hozakodok elő állandóan ezzel, pont ezért, hogy ne keltsem benne a feszültséget és ne érezze hogy kényszer lenne

2017. jan. 6. 10:20
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Hát akármilyen szerelemről van szó,ne haragudj,de a számba biztos nem élvezne!

Ennyire lesüllyedni 18 évesen,no comment! Lesz még az életben egy pár szerelmed,az mind telelövi a szádat?! Hányinger,bocs!

2017. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne haragudj, nem érzem, hogy lesüllyednék emiatt. Én sem ítélkezem azok felett, akiknek ez nem fér bele.
2017. jan. 6. 19:58
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Még szerencse kedves kérdező! :D
2017. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az ítélkezés?!


Ha jól értelmezem a kérdést, akkor az arra irányult, hogy mit tegyen ebben a helyzetben, nem pedig arra, hogy mi a véleményetek a szájba élvezésről?


Mindenki más az ágyban, más igényekkel és vágyakkal...hol jön ahhoz bárki, hogy pálcát törjön felette?! Meg mi az, hogy lesüllyedni? :D könyörgöm ne máááár....nem egy pedofil elmebetegségről beszélgetünk...!

Képzeljétek nekem meg még nem volt olyan barátnőm, se a gimiben, sem a fősulin, sem egyik kolléganőm sem, akinek gondja lenne abból, hogy a szájába élveznek...pedig 28 évesen lányként megismertem sok másik lányt, akikkel dumáltunk ilyesmikről...nahát...durva világot élünk nem igaz?


Ahhh...megyek eszek valamit, mert kifeküdtem ettől...:D

2017. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem, hogy mit csinálok rosszul, és mondtam neki, hogy segíthetne kicsit, hogy javítsunk a helyzeten, mert a szándék megvan, de nem vagyok gondolatolvasó, és ha csak azt hallgatom hogy megint mi nem jó, akkor elmegy az egésztől a kedvem. Azóta 1x sikerült végigcsinálni, úgy, hogy segített.

Szerintem beszéljétek meg, hogy irányítson közben, mondja hogy hogyan jobb, hogyan nem annyira, esetleg kicsit segítsen kézzel is.

2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van/volt. Nem is tudtam elmenni, míg nem lett egy tapasztalt és nagyon kitartó barátnőm, aki mindent kipróbált, mindent jó sokáig próbált, percekig, és végül megtalálta a jó módszert. Kb az hogy viszonylag felül és gyorsan kézzel, és közben a szájával/nyelvével a makk felső részén vagy végén. De ez így kevés, amit leírtam, ezeken belül se mindegy. Az se mindegy, hogy közben én ujjazom őt, ami nagyon izgat.


Engem hiába kért hogy irányítsak, mert ugye én se tudtam, magamat nem szoptam le, ez nem ugyanaz mint a maszti.


A másik része, nekem is ugyanaz minta a barátodnál, pszhichológiai:

"ha hosszabb ideig csinálom neki, kellemetlenül kezdi magát érezni, hogy ő csak élvezi a kapást, de nem csinál semmit."

Ez azt jelenti, hogy nem tudja magát elengedni ő se. Inkább ezzel van a probléma, mint a technikáddal. El fogok majd menni ezzel szexológushoz, állítólag ez egy elég gyakori probléma.


15: Az egy dolog, hogy neked mi a jó a szexben, de mást leszólni emiatt az viszont beteges.


42F

2017. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!