Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért fordulhat elő az, hogy egy izgalmakat kedvelő férfi egy stabil, csendes nőt vesz el feleségül? Hogyhogy nem egy hozzá hasonló izgága nőt?
Itt jön az, hogy az ellentétek vonzzák egymást.
A férfi pont tudja, hogy milyen nehéz egy izgága személyiség, a nő pedig jól tudja kezelni ezt temperamentumot. Fejlesztik és kiegészítik egymást, és lehet, pont azt tartják a másikban olyan vonzónak, ami belőlük hiányzik.
Mivel az emberek ennél sokkal összetettebb jellemek, így még ezer és egy dolog lehet bennük közös.
Ez csupán egy két tulajdonságot ölel fel. Ezen kívül még van annyi, mint az égen csillag...
Amúgy pedig miért ne találhatná izgalmasabbnak a kis csendes titokzatos barátnőjét, mint az addig megélt izgalmakat?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!