Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire az arab pasikhoz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy szinte csak az arabok érdekelnek(nem sötét bőrűek ,viszont látszik rajtuk ,hogy arabok). persze tudom ,hogy nincs sok értelme ezzel áltatni magam mert a nagy ellentétek miatt úgy se működne,de nem tudok mit csinálni.Szerintetek ez idővel elmúlik?

2017. jan. 2. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van köztük normàlis az têny de hiàba normàlis a fia ha elvakitja őt a pénz és mellesleg a szülők adjàk a lovat alà akkor te oda kevés leszel!Ott nem az lessz amit a nő akar hanem amit a férj meg a csalàfja akar !Neked ott kuss lessz az biztos!Sztem ne arabbal kezd ahogy itt megirtàk a spanyollal kezdj!Egyik csaj ismergsömnek is volt spanyol csàvója és elvoltak nem volt ez mint a tiszta araboknàl hogy kuss van a nőnek!
2017. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ha belemennék ilyenbe,ez nem fordulhatna elő,hogy nekem kuss van,vagy ha még is akkor meg lelépnék. Inkább a különböző vallás lenne gond.
2017. márc. 6. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Hat tudok olyat aki nem tudott magyarországra hazajönni mert a férje nem engette haza nem engedelmeskedett a férjének igy megszivta!
2017. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miért vonzódsz hozzájuk,mert szerintem elég undorítóak.Biztos a divat átmosta az agyad
2017. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudnál meglépni....Van egy másik kevésbé rossz kategória. Anyukám tanítónő, nem egy arab gyereket tanított volna, de a fiúkat az apjuk elrabolja 10 éves kora előtt a lányokat meg kiveszik az iskolából (selejt gyerek). A hozzád hasonló hölgyek meg sírnak mert, annyira voltak jók mint egy tényészüsző 3-4 gyereket kivett belőlük a pasi és ami fiú lett azt viszi az őshazába haza, ahol a nő másodrendű de egy jobb telivér is előbbre való. Harmadik kategória akik itt kezdtek életet...orvosok közt van sok.....nos attól hogy orvosok nem túl higiénikusak.
2017. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15 eleve csak olyannak jönnék össze aki Európai és már nincs sok köze a gyökereihez.

a vallásuk miatt pedig higiénikusabbak mint az itteniek többsége.

2017. márc. 14. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!