Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom egy tanítványomhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy tanítványomhoz, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanítok, 7-8 év korkülönbség lehet köztünk, ettől függetlenül azonban tudom, hogy el kellene őt felejtenem, csak hogy én erre nem hiszem, hogy képes leszek. Még sosem találkoztam ilyen lánnyal, teljesen elbűvöl a személyisége és a külseje is. Majdnem minden nap találkozunk, és eszméletlen zavarban vagyok előtte, néha csak hebegek-habogok magyarázás közben. Próbálok mindig olyan helyre állni, ahonnan nem látom, de tudom, hogy ez nem megoldás. Ráadásul szemináriumról van szó, így mindenképp kell beszélnem vele is, nem viselkedhetek vele másképp. A múltkor egész órán nem szólítottam, valószínűleg ezt észre is vette. Néha nem egyébként sem bírom ki és mindenképp rápillantok, volt, hogy hirtelen elkapta a tekintetét rólam, így lehet, én sem vagyok közömbös neki.

2 éve tanítok, ilyen helyzetbe még nem kerültem. Gondolom, ha lenne valami kettőnk között, akkor azzal mindketten veszélyeztetnénk egymás karrierjét/tanulmányát.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Nagy bűn lenne vele találkozni egyetemen kívűl? Hogy tudnám elhívni őt?

Félreértés ne essék, kapcsolatot szeretnék vele, nem lefeküdni.

27/F


2016. okt. 4. 15:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem egy olyan párt ismerek főiskolán aki tanítványa volt a másiknak

.lehet próbálkozni

2016. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Egyetemről van szó, gondolom, nem fogod végig tanítani, max. az adott szemeszterben, esetleg a következőben.

Annyit ki lehet bírni, ha tényleg nagyon megfogott. Ha már nem jár hozzád, hívd el randira. (Mellesleg, ha olyan hiperszuper valaki, akkor azért esélyes, hogy más számára is az, tehát könnyen lehet, hogy van valakije.)

2016. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De amikor összejöttek, akkor is közvetlen tanár-diák kapcsolat volt közöttük?
2016. okt. 4. 15:43
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, olyan tárgyat tanítok, ami az első négy szemeszterben végig kötelező.
2016. okt. 4. 15:45
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem akkora probléma, egyikőtök sem gyerek. És tényleg, gondolom nem 8 évig fogod tanítani. Ha lehet, esetleg beszéld meg Vele, hogy másik szemináriumra járjon tavasszal. Más diákok 50-es tanárokkal is járnak, Szexelnek.

Nekem is van phd hallgató tanárom aki kb 4 évvel idősebb mint én és simán összejönnék vele. Mondjuk én már 24 vagyok. :)

2016. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Az órákon tanár diák de sulin kívül rendes párkapcsolat volt
2016. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kicsi tanszékről van szó, ebből a tárgyból nincs nagy választék tanárokat tekintve.
2016. okt. 4. 15:51
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekes, megnyugtattak a válaszok valamelyest, köszi. Azonban hogy hívjam el? Óra után mindig siet, nem beszélve arról, hogy elég feltűnő lenne, ha csak úgy odahívnám.
2016. okt. 4. 15:53
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha lenne köztetek valami...

De mi van, ha nem lesz? Ha elutasít, bármi miatt. Az NAGYON kínos lesz neked. Akkor érdemes próbálkoznod, ha teljesen egyértelmű biztatást kapsz, minden más esetben felejtős.

2016. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Jelöld be facebookon! :D Amúgy tényleg, fiatal vagy te is, szerintem nem egy nagy dolog. Maximum egy ideig nem kell nagy dobra verni.
2016. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!