Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom egy tanítványomhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom egy tanítványomhoz, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyetemen tanítok, 7-8 év korkülönbség lehet köztünk, ettől függetlenül azonban tudom, hogy el kellene őt felejtenem, csak hogy én erre nem hiszem, hogy képes leszek. Még sosem találkoztam ilyen lánnyal, teljesen elbűvöl a személyisége és a külseje is. Majdnem minden nap találkozunk, és eszméletlen zavarban vagyok előtte, néha csak hebegek-habogok magyarázás közben. Próbálok mindig olyan helyre állni, ahonnan nem látom, de tudom, hogy ez nem megoldás. Ráadásul szemináriumról van szó, így mindenképp kell beszélnem vele is, nem viselkedhetek vele másképp. A múltkor egész órán nem szólítottam, valószínűleg ezt észre is vette. Néha nem egyébként sem bírom ki és mindenképp rápillantok, volt, hogy hirtelen elkapta a tekintetét rólam, így lehet, én sem vagyok közömbös neki.

2 éve tanítok, ilyen helyzetbe még nem kerültem. Gondolom, ha lenne valami kettőnk között, akkor azzal mindketten veszélyeztetnénk egymás karrierjét/tanulmányát.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Nagy bűn lenne vele találkozni egyetemen kívűl? Hogy tudnám elhívni őt?

Félreértés ne essék, kapcsolatot szeretnék vele, nem lefeküdni.

27/F


2016. okt. 4. 15:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%
Használd ki a helyzetet, jobb jegyért húzzál meg minden neked tetsző nőt, ezzel is az életre neveled őket: egyszerűbb szétrakni a lábukat fél órára, mint munkával pénzt keresni
2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Erkölcsi 0-a vagy.Más probléma nincs.

Egyébiránt.Vissza élsz a pozícióddal.

2016. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Tanítasz egy diákot?

S azt sem tudod pontosan hogy mennyi idős?

Ilyen emberek tanítanak?

2016. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%
Hát én biztos kibelezném azt a tanárt amelyik rá hajtana a lányomra,ha lenne!!!!! A tanár legyen az ami,tanár!!!! Bírom ezt a,sosem találkoztam ilyen lánnyal szöveget,mikor Dunát lehet rekeszteni a lányokkal és mind elbűvölő a saját maga nemében. Azt kell mondjam naív vagy. feltetted magadnak a kérdést mi van ha nem jön össze,vagy 1 irigyed be jelent a tanári karnál és kirugnak?
2016. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gáz, már nem általános iskola és középiskola ez. Hívd oda óra végén magadhoz, hogy holnap menjen be az irodádba, vagy ha nem alkalmas, mert többen is vagytok egy irodában, akkor odahívod elé és elmész kávézni szünetben, viszed magaddal a csajt és kint utcán ahol senki sem hallhatja meg véletlenül sem, elmondod, hogy elmehetnétek hétvégén bowlingozni egyet, meg enni.
2016. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 RoseTyler ***** válasza:
59%

Tiszta aranyos vagy. :) De azért szedd össze magad, ne hebegj-habogj meg hasonlók. Mégiscsak te vagy az idősebb, meg a férfi. Viselkedj is úgy! Szerintem amúgy ne éld bele magad, egyszerűen csak élj majd a lehetőséggel, ha adódik valami. Mi is összehaverkod(t)unk némelyik tanárral, mondjuk mi nem ilyen céllal, meg sokan idősebbek is nálunk bőven (még nálam is :D, pedig én átlagban egy tízessel az évfolyamom felett vagyok), de egy-egy félév után már ismerősként köszön az ember, néha elbeszélget erről-arról. Na, ilyenkor érdemes próbálkozni. Ha meg nem kapsz pozitív visszajelzést, akkor sem történt semmi. Tudomásul kell venni, és normálisan viselkedni a továbbiakban.

Mondjuk, ha lett volna/lenne olyan tanárom, aki bejönne és bepróbálkozna, én meg egyedülálló lennék, akkor tuti nem zavarnám el. :) És huszonévesen sem zavartam volna el.

2016. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Barom.
2016. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. Ne menj bele amíg tanítod, nagyon megjárhatod.
2016. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!