Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom ennyire az arab pasikhoz?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy szinte csak az arabok érdekelnek(nem sötét bőrűek ,viszont látszik rajtuk ,hogy arabok). persze tudom ,hogy nincs sok értelme ezzel áltatni magam mert a nagy ellentétek miatt úgy se működne,de nem tudok mit csinálni.Szerintetek ez idővel elmúlik?

2017. jan. 2. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
nem kell hogy elmuljon, beoltozol yetinek es meg jo is lehetsz naluk.
2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
El fog múlni. Úgy a harmadik randin mikor először visz haza... És vágnak is partiba a tesókkal, neked meg "pofabe" mert a saría megengedte.
2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Biztosítva van mellettük a belsőszerv utánpótlás ?
2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Hat nekem màr az is elég ami ott történik egy európai nővel szóval egyik sem kellene !Ezeket csak a pénz motivàlja a nők csak a körítés hogy legyen mibe üríteni meg gyàrtsàk a többi purgyét !
2017. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

(Csak a tájékozottság kedvéért)

Szívesen belinkelném neked azt a cikket, ahol olyan kedvesen bánt az egyik arab a nővel (igaz prostinak ment ki Dubai-ba, de nem hiszem, hogy másképp bánnának az európai nőkkel) hogy átszakította a méhét, és belső vérzése lett. Szerencséje, hogy a helyi orvosok segítettek rajta, különben már alulról szagolná az ibolyát.

Remélem kétszer is meggondolod, hogy kivel állsz szóba! 24N

2017. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

dubaiban neha kellett ugyet intéznem, a legjobb amikor jön az arab gyerek a szállóba 3-4 ribit hoz magával. Indul valami heves beszélgetés, arabul de nem értem, majd két dolog lehet.. az egyik hogy kap szobát, a másik amikor az arab gyerek elviharzik, a csajok ott maradnak és jönnek a rendőrök :)


Olyan jó látni ezt a nevetséges játékot amit játszanak, meg a ribiket hogy meglepődnek..


De az az arabokkal a baj hogy ezt a sok sötét csajt nem megtartják csak használják azt visszakapjuk őket, pedig ha megtartanák, szebb lenne a világ.

2017. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
annyira jó ,hogy megint általánosítotok.nem mindegyik ilyen,vannak normálisak is.
2017. jan. 3. 22:37
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Sokan vonzódnak az arab pasikhoz. Miért gondolod, hogy nem működne?
2017. jan. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van köztük sok helyes,az tény.Ha már arabok,nézelődj a dél spanyolok közt,mert ők keveredtek a legtöbbet velük.700 évig bxszták a rezet Spanyolországban,úgy,hogy köztük simán találsz olyat,aki neked tetszene.Nekem is dél-spanyol a pasim és van pár jellegzetesen arab benne,de néhol inkább fekete vonót vélek felfedezni-orr forma szemből,húsos száj,racka haj-.
2017. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Mert most ez a menő és könnyen manipulálható vagy. Jött ki pár arabos romantikus ponyva, te pedig benyaltad őket.
2017. márc. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!