Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 20:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Sok dolog nincs meg az életemben, amire vágyok, de ennek ellenére boldog vagyok. A boldogság nem a vágyak beteljesedését jelenti, hanem önmagunkkal és a világgal való megbékélést, lelki békét.
2017. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nem, mert vékony vagyok, alig bírok hízni és még kölyök képem is van, jó persze fiatal vagyok, de apámat elnézve később sem lesz sok változtás.

18f

2017. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
71%

Mert az önsajnáltatás aztán segít...nem gondolod hogy kezdeni kéne magaddal valamit? Ha az az egyetlen bajod hogy nincs párod, akkor talán tedd le azt a nyomorult piát, emeld fel a seg.ed és ismerkedj!

Közel sem volt egyszerű évem (aláirom biztos van akinek rosszabb volt, pl az egyik válaszolónak is), a stressz finoman szólva beköltözött az életembe. De én nem jöttem fel picsogni az internetre és sajnáltatni magam... szépen változtattam a dolgokon ahogy azt egy normális ember tenné.

És most tényleg új életet kezdhetek, minden jól alakul. Igen boldog vagyok

2017. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldog.. kudarc - kudarc hátán ért egész életembe. Ez a dolog, hogy "legyél boldog egyedül" egy nagy baromság. Miért kellene az embernek boldognak lennie?

Igen, talán az akinek van munkája, megáll a lábán, ezért a dologért pl hálás lehet és lehet boldog.

De többféle boldogság kell az embernek:

Kellenek a munkahelyi örömök, a barátokkal eltöltött öröm pillanatok ha vannak, de kell a társas öröm is, amikor van egy párod, akit szeretsz, boldoggá teszed és viszont ezt teszi ő is.

Engem már évek óta mar a depresszió, régebben sem voltam az a boldog típus. Nincsenek barátaim, az édesanyámat elvesztettem holnaputánhoz lesz 7. éve.

Azóta voltam ebben a depresszióban.

Mindenfelől hallottam a sok elvárást, hogy mi kell egy kapcsolathoz, ezért nem igazán küzdöttem azért, hogy elérjek valamit. Mindennapi szinten mentem és mentem lefele. Megakartam halni.

Aztán lett barátnőm, egyetlen komolyabb, sajnos akkor már hosszú depressziós idő volt a hátam mögött (3 év), néha voltak kitöréseim, de nem úgy depressziósan.

Végül egy teljesen más okból szét kellett mennünk, amit azt hiszem a lány nem is bánt meg.. ott hagyott könnyen egy év után.

Ennek már 2 év.. de egyszerűen és nagyszerűen 6 év küzdelem után, hogy találjak értelmeset?! Feladtam az egészet. Már nem érdekel senki. Nem akarok megismerni senkit. Nem érdekel egyáltalán az, hogy ismerkedjek, hogy próbálkozzam bárkinél is.

Öngyilkossági kísérletem is volt, többszörös begyógyszerezések.

2017. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Sok apró pillanatért és nagyobb dologért vagyok hàlàst amikor megvan minden a helyén és boldog vagyok. De hogy ez tartós maradjon még hiànyzik az igazi lelkibéke amikor elfogadom magam.
2017. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34-es: Ha szeretnél még valaha is talpra állni és legbelül vágysz arra, hogy még boldog lehess, akkor kérj segítséget orvostól, pszichológustól, vagy bárkitől, akiben teljesen megbízol (ha van ilyen közeli ismerősöd). Mindig van kiút, de ehhez akarat is kell, mert anélkül nem megy.
2017. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

Boldog vagyok-e?

Nézőpont kérdése: IGEN, mert van szép két gyermekem, van lakás, autó, munkám, fizetésem, egészségem és tartalék.

NEM, mert bár nem váltam el a gyerekek miatt, de sokat kell tűrnöm még mindig. Néhány év múlva a gyerkőcök felnőtt korúak lesznek, és meglátjuk.

NEM, mert a lelkemben ürességet érzek, a tavalyi év alatt sokat erősödtem, és már nem félek annyira a mindennapos bajoktól.

Viszont mindent egybevetve IGEN, mert élek ( a szövettan negatív)a gyerekeim fontosak és vannak nekem!!! A dolgok mennek a maguk útján. 42N

2017. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok. Persze,annak örülök, hogy van munkám, meg pár rendes kollégám,szüleim és közeli rokonaim élnek,de ennyi.

Kedves Kérdező! Neked pont a párkapcsolat hiányából ered a boldogtalanságod,ha jól értelmeztem. Nekem a boldogtalanságomat,pont a párkapcsolatom okozza. Érzem,hogy távolodunk el egymástól, nem kapom meg a kellő figyelmet, törődést, nincsenek közös programok és az életvitelünk is eltérő mostanában. Ez hidd el, rosszabb, mint az "egyedüllét". Mert én is egyedül vagyok,csak épp egy kapcsolatban.

2017. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!