Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 20:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Van munkám, tető a fejem fölött, ezért igen.
2016. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy valaki állandóan boldog. A boldogság - az én olvasatomban - apró örömökből áll, és ha ezek vannak többségben az ember életében, nem a rossz pillanatok, akkor mondhatjuk, hogy valaki boldog.


Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy most több a jó. Így hát, még ha vannak is gondok, boldog vagyok :)

2016. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg mástól, jelen esetben egy barátnőtől várod a boldogságod, akkor valószínűleg egész életedben boldogtalan leszel időnként. Nem egy másik ember fogja meghozni számodra a boldogságot, hanem neked kell megtalálni azokat a dolgokat, amelyekkel saját magad boldoggá és kiegyensúlyozottá tudod tenni. Hogy akarsz teljes életet élni, ha egyedül nem állod meg a helyed? Nézz személyiségfejlesztő videókat, találj új hobbit, csinálj bármit, amitől 100%-osnak érzed magad.
2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Kedves 24-es!


Azok közé a szerencsések közé tartozom, akik szeretik a munkájukat. És mellesleg nem is keresek rosszul...sőt...


Napközbe nincs gond, örömömet lelem a munkában, az elintézendő dolgaimban. De amikor egyedül vagyok itthon és a magány a társam akkor fordulok önmagamban. Ha ezeket az üres pillanatokat kitöltené egy személy nem lenne gond...

2016. dec. 30. 23:04
 25/38 anonim ***** válasza:

2016, röviden:


- meghalt édesanyám

- édesapám alkoholista lett

- elhagytam a vőlegényemet

- felmondtam a munkahelyen

- hazaköltöztem apuhoz, mert egyedül nagyon nem mertem hagyni.

- híztam 10 kilót

- hajam fele megőszült

- van egy férfi akivel alakul(t) talán valami, de sajnos úgy tűnik, túlságosan beleéltem magam.



"kicsit" stresszes volt az év.

Nem mondanám magam épp boldognak, egyedül, őszen, öregen, munkanélküliként, kövéren.. :D



29N

2016. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de igen, így is boldog vagyok.
2016. dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kihez vagy mihez képest? Te? :)
2016. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem. De boldogtalan sem.
2016. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Milyen whiskyt iszol? :)
2016. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!