Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asperger-szindrómásként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger-szindrómásként van esélyem egy boldog párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Mindig is ügyetlenebb voltam az átlagnál, mindenki megutált. Tudom jól, hogy a legtöbb nő ügyeskezű, szociális férfit akar maga mellett tudni.
2016. dec. 21. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Van. Ahogy arra is, hogy te leszel Magyarország miniszterelnöke.
2016. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást.
2016. dec. 21. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Bárkinek van esélye. Mindenkinek van valahol egy másik fele, aki pont az ő hülyeségére vevő, csak meg kell találni.

Ugyan nem vagyok asperger szindrómás, de én is baromi ügyetlen vagyok, mindent elejtek, leverek, remeg a kezem. Mégis sok lánynak bejövök, mert alapvetően pozitív kisugárzásom van.

2016. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk velem az a baj, hogy nagyon pesszimista vagyok.
2016. dec. 21. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy van esélyed boldog párkapcsolatra!


IOgen, mindenki tökéleters társat keres, de ha szétnézünk annyira kevés a tökéletes férfi/nő!

Sajnos nagyon sokan már fiatalon betegek, látás/hallás/mozgássérültek, vagy egyéb súlyos betegséggel küzdenek.


Mégis megtalálják a társukat!


Nehezebb egy kicsit, de nem lehetetlen!

A neten szerintem ne próbálkozz, inkább járj olyan helyekre ahová szívesen mész és ha személyesen megismernek biztos könnyebb lesz megtalálnod akit keresel!


Tiszta szívből kívánom,hogy így legyen!

2016. dec. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm szépen, de nem járok társaságba, mert feszengek.
2016. dec. 21. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A fiam Aspergeres, abszolút nem úgy látom, hogy ez akadálya lenne egyszer egy párkapcsolatnak. Van, akinek nem szimpatikus, van akinek igen.

De önmagában ettől még nem lesz boldogtalan vagy magányos. Ő is kis kétbalkezes, mindent elhagy, és a kommunikációval is vannak néha gondok, de másban meg "veri a mezőnyt". Szóval én nem féltem.


Nálad is inkább az a gond, hogy pesszimista vagy. Az sokkal jobban megnehezíti azt, hogy boldog legyél egy párkapcsolatban, hidd el!


Tudom, hogy én az anyja vagyok, és nem mérvadó a véleményem, de én 16 éve élek együtt egy Aspergessel, és még mindig imádom. :) Az idegesítő szokásaival, és különc hül.yeségeivel együtt.

2016. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Akkor van remény. Köszönöm a választ!
2016. dec. 21. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy Aspergeresnek is lehetnek olyan személyiségbeli problémái, amik nem közvetlenül az Asperger-szindrómából fakadnak. Érdemes pszichológus segítségét kérni és javítani pl. a pesszimizmuson ill. a társas szorongáson, mert ezek önmagukban - Asperger nélkül is - gondot jelentenek a társkeresésben.
2016. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól, hogy mennyire vagy híján a szociális képességeknek, és hogy milyen bogaraid vannak e mellé. Nekem mindenki azt mondja, hogy van esély, de ez mégiscsak autizmus, az autistákat pedig az emberek nagy része szerintem kerüli.

Egy szintén aspi

2016. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!