Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadjam a karacsonyi ajandeko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam a karacsonyi ajandekot az exemnek?

Figyelt kérdés
3 hete szakitottunk. Nekem mar elotte meg volt az ajandeka. Nem tudom odaadjam e neki :/ Mit gondoltok?

2016. dec. 9. 20:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért kellemetlen, mert ebből lehet, hogy arra következtetne, vagy jelnek venné hogy vissza próbálkozol. Én nem tenném a félreértések elkerülése végett.
2016. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
igen utolso, pont egyszerre irtunk :D epp irtam, hogy ettol tartok, hogy azt hinne, hogy kell meg nekem o.
2016. dec. 9. 21:13
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki kérdezgetett. Én ebben az esetben oda adnám neki simán. Azért mert szétmentetek, még van közös múltatok, amit már senki nem vehet el tőletek. És nem kell végletekbe gondolkozni.
2016. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
9.vagyok, akkor simán mondd meg neki, hogy ezzel nem akarod őt visszahódítani, a ti kapcsolatotok már nem lesz olyan, már nem fogtok újra járni, és ezt egyébként is még a szakításotok előtt vetted neki, de nagyon szeretted volna odaadni. És akkor ennyi, hát játsszunk, nyílt, tiszta, őszinte lapokkal, és akkor nem táplálsz benne reményeket. Hogyha ezt így elmondod neki.
2016. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
szoval ha biztositom rola, hogy semmi "hatso szandekom" nincs ezzel akkor oda adhatom....
2016. dec. 9. 21:31
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne add oda, mert hiába mondasz bármit, elgondolkozna azon, hogy talán valami más oka is van, amiért odaadtad neki.
2016. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
hat az mar az o baja lenne :D Amugy tudta, hogy mar reg megvan az ajandeka. Hmmm megoszlanak a velemenyek... Valaki esetleg volt mar ilyen helyzetben?
2016. dec. 9. 21:36
 18/27 anonim ***** válasza:
Igen én, aki kérdezgetett! Én oda adtam és nem volt gond. Nagyon örült és meghatódott.
2016. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Meghatódott" - na ez a bökkenő, lehet még meg is nehezítenéd vele az elválást.

Egyébként tényleg egyszerre írtuk az előbb szinte ugyanazt. :)

Figyelj, te ismered jobban őt, én bízom benne, hogy jól döntesz, én csak a saját véleményemet írtam le.

2016. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Én elküldeném neki postán. Akár egy nagyon rövid üzenettel, amiben leírod, hogy ezt még a szakítás előtt szántad neki, és örülnél, ha jó szívvel elfogadná, akár minden egyéb üzenet nélkül, szimplán boldog karácsonyt jeligére.

Így sokkal személytelenebb, nem kell magyarázkodni, és nincs kellemetlen habogás, ha még friss az élmény.

2016. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!