Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadjam a karacsonyi ajandeko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam a karacsonyi ajandekot az exemnek?

Figyelt kérdés
3 hete szakitottunk. Nekem mar elotte meg volt az ajandeka. Nem tudom odaadjam e neki :/ Mit gondoltok?

2016. dec. 9. 20:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább add valaki olyannak, akinek még van valami szerepe az életeden és örülne neki. De amúgy tégy ahogy gondolod.
2016. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
tanacstalan vagyok ezert sehogy se gondolom :D Masok velemenyere adok ebben az esetben
2016. dec. 9. 20:44
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám oda. Ha időt álló és nem pont személyre szabott akkor jó lesz másnak, vagy magadnak.
2016. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
Sok mindentől függ. Mi volt a szakítás oka? Közös megegyezéssel szakítottatok? Vagy ő akarta a szakítást? Haragban váltatok el?
2016. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nagyon személyes, csak mondjuk kézkrém, ruha, pénztárca, ékszer stb akkor add oda egy haverodnak/rokonnak, DE NE ajándékként, hanem hogy az exednek vetted de már nem kell, szóval ha kell, odaadod.
2016. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Egy konyv ami direkt neki szol a szakmaja miatt de mondjuk siman jo lenne barkinek. nem haragban valtunk el, es kozos megegyezes volt de megis en kevesbe akartam, de tudtam, hogy ez a helyes.
2016. dec. 9. 21:02
 8/27 A kérdező kommentje:
Egyebkent En vagyok a lany 25 evesek vagyunk,.
2016. dec. 9. 21:04
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Add oda! Jó szívvel vetted, neki szántad, fontos attól még lehet neked, hogy már szakítottatok. Szólhat a Karácsony szeretetről és megbocsátásról, hogy átlépünk ezeken az akadályokon, okés, szakítottatok, de fontos neked ő. Szerintem nyugodtan add oda. Nem lesz ebből semmi hátránya senkinek se.
2016. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazabol azert vannak bennem ketelyek, mert attol tartok, hogy azt hiszi vissza akarom ot kapni ezzel pedig nem :/ csak hat ahogy utolso is irta, jo szivvel vettem egy olyan embernek akit szerettem...
2016. dec. 9. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!