Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány "lenézett" munkákat végez?

Figyelt kérdés

Például takarító, konyháslány, pincérnő, pultos, bolti eladó, árufeltöltő, butikos, recepciós, stb.

Zavarna titeket? Főleg ha ti jobb pozícióba vagytok? Szégyellnétek vele megjelenni barátok, család, munkatársak előtt?


2016. dec. 1. 19:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ez csak a nőket érdekli.
2016. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem fordított esetben gyakrabban előfordulhatnak ilyenek.
2016. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Fordított esetben inkább...

Ha a nő pl közgazdász akkor eléggé elvárja hogy a csávó is legalább 2-3 kilót keressen és ne egy pincér legyen, vagy esetleg mosogató ha csak nem 10/10...

2016. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
40%

#4! Te egy igazi marha vagy. Ismerek ilyan takarítót aki igaz, hogy 3 helyen dolgozik, de többet keres egy sebésznél. :D

Dolgoztam recepción ès többet kerestem a diplomás haveromnál. Nagyon el vagy tévedve..

2016. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%
24: Te vagy eltévedve, de nagyon... Meséld már el, hol írtam én fizetésekről? Mert bizony sehol. Látod, pont ezek azok a különbségek, amiről beszéltem, és amiért az ilyen kapcsolatok nem gyakoriak a való életben.
2016. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Egyik korábbi válaszadó vagyok. Soha senkire ne hallgass a saját életed dolgai felől. Csináld azt, amit szeretsz, ha te kávéházban szeretnél dolgozni örök életedben, akkor tedd azt. Senkinek semmilyen joga nincs ahhoz, hogy kritizáljon, megmondja mit kell dolgoznod. :) Egy irodai munka szén unalom, még jó, hogy nekem is ilyen jövős-menős munkám van, meg is szarnék, ha egész nap egy irodában kéne ülnöm a monitor előtt.
2016. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#24 Nem a pénz a lényeg. Hanem az ambíció, arra, hogy az életben letegyen az asztalra valamit és a belső motiváció arra, hogy akarjon gondolkozni a napi 8-10-12 órás munkaideje alatt is.

N

2016. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!