Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány "lenézett" munkákat végez?

Figyelt kérdés

Például takarító, konyháslány, pincérnő, pultos, bolti eladó, árufeltöltő, butikos, recepciós, stb.

Zavarna titeket? Főleg ha ti jobb pozícióba vagytok? Szégyellnétek vele megjelenni barátok, család, munkatársak előtt?


2016. dec. 1. 19:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%

ki szerint szégyen? Mert szerintem egyik se szégyen.


A szégyen ott kezdődik,ha nincs kilátása az életre és még 15 év múlva is kasszásként képzeli el magát kiszolgáltatva, ugyanannyi fizetésért.

2016. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%

Kifejezetten nem zavarna. Az nem tetszene, ha olyan munkát végezne, ahol tipikusan kikezdenek vele sokan és a nőiességével vonzza be az ügyfeleket, mint pl pultos vagy pincérnő munkák. De ez csak az én véleményem, van akit ez nem zavar.


Nem örülnék neki, ha hosszú távon végezne ilyen "lenézett"-nek nevezett munkát. Nem ítélem el, de nem érzem túl biztos embernek. Nem önmagával a munkával van baj, hanem azzal hogy tervezi a jövőjét. Ha a következő 10-20 évben is végig árufeltöltő vagy takarító lenne, az szerintem nem annyira jó.


De még ezen felül is jobban számít az, hogy milyen ember. Nem mondom, számít az intelligencia és a műveltség, de egyre inkább rájövök, hogy az alapvető személyiségjegyek fontosabbak. Egy erős és megbízható személyiségű nő többet ér szerintem, mint a manapság látható ide-oda-bulizgatós közgázlányok

2016. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Én kávézóban dolgozom, és szeretek ezzel foglalkozni. Jó a hangulat, a vendégek is általában nagyon aranyosak, sokat beszélgetek velük, sok a külföldi, csomó érdekes embert ismertem már meg. Később is ezzel szeretnék foglalkozni, bár nagy álmom, hogy egyszer saját kávézót nyitok. Nem tudom össze fog-e jönni persze.

Viszont néha hallom a barátoktól, családomtól (főleg apukámtól), hogy ennél sokkal többre vihettem volna, miért nem tanultam, stb. Pasiktól is kaptam már meg, hogy az ilyen csak átmeneti munkának való, reméli nem így képzelem az életem.

2016. dec. 1. 20:38
 14/27 A kérdező kommentje:
Egyébként korábban dolgoztam irodában, én nem szerettem, unalmas volt, és nem kerestem többet ott sem. Szóval nem mindenki kényszerből végez ilyen munkát.
2016. dec. 1. 20:46
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

Anno operátor voltam egy gyárban, és szégyelltem, nem kicsit. Sajnos sikerült általában olyan nőket leszólítanom, akik meg is erősítettek abban, hogy ez bizony egy silány munka, és ettől én is azzá váltam a szemükben. Szerencsére azóta váltottam, feljebb léptem, jobban élek.

De pont ez a mások általi szemlélet mutatta meg azt, hogy lehet, hogy valaki "alacsonyabb" munkát végez, de ettől függetlenül dolgozik, próbál megélni, tesz azért, hogy elérje a céljait, míg mások csak anyuci-apuci pénzéből élnek, vagy próbálnak olyan pasit találni, aki pénzeli őket. Szóval engem nem zavar, ha egy nő ilyen munkákat végez, amíg ő szereti azt. Viszont ha már előhozza, hogy jobb anyagi lehetőséget szeretne szerezni magának, akkor legyenek tervei, legyen szorgalmas, és én támogatom mindenben.

Egyszóval nem zavar, nem ettől lesz boldog egy kapcsolat. :)


30F

2016. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek miért is lenézendő munkák? Amúgy ezek közül egyik se zavarna.
2016. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy csajom,aki piacon árult női ruhákat.

a szüleinek is külön boltjuk volt.

a lány ezzel keresett havi 4kiló nettót,szezonváltáskor tavasszal,tél előtt és karácsonykor havi 7-8kilót.

úgyhogy annyira nem volt ciki,hogy bolti eladó méghozzá piacon a szabad ég alatt télen nyáron.

2016. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
A munka sosem szégyen, legyen az bármi!
2016. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha amúgy értelmes, művelt, akkor nem zavar. Viszont ha leír egy olyat, hogy valaki valamilyen "pozícióba" van, akkor igen, zavar.
2016. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Pasiktól is kaptam már meg, hogy az ilyen csak átmeneti munkának való, reméli nem így képzelem az életem."


Kérdező, ne parázz, nem minden faszi ilyen gyökér, én, ha csakis ez az egy szempont alapján kéne választanom, hogy kávézóban dolgozó csaj, vagy mittomén, ügyvéd vagy közgazdász csaj, akkor a kávézósat választanám.

Pedig én magam diplomás vagyok, műszaki területen, jól is keresek, de rohadtul undorítónak tartom az olyan embereket, akik többre tartják magukat másoknál csak amiatt, hogy "többre vitték", akármit is jelentsen, hogy többre vitte valaki, már eleve ezt a kifejezést se szeretem.

2016. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!