Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok fiút egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok fiút egy lány múltja?

Figyelt kérdés
Sok fiút, úgy veszem észre, hogy zavar, ha a barátnője korábban kicsapongóbban élt.

2016. okt. 31. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Azért sok nőt is zavar, ha a srác múltja nem tökéletes... Igaz más téren. Elég megemlíteni a gyerekkori kleptomániát, hát még a durvább dolgok...


Bár van különbség a "kicsapongó" és a "címeres qrva" között.

2016. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Zavar persze hogy a lány mennyire tartja magát hūséges lenne e szūz e. A feleségemet is szüzen vettem el . Értékesebb az olyan nõ aki megtartja magát
2016. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

olyan ez mint a cipő vásárlás.

van aki cipőboltban új cipőt vesz,amit páran felpróbáltak ott a boltban,de utcán nem hordták sosem.

és van akinek jó a turkálóból a használt cipő is.

2016. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
kicsapongóbban....? részletezd, ha mered 3:)
2016. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Qrvából lesz a legjobb feleség :)


Szóval engem pl nem zavar, ha őszintén elmondja, persze

csak ha el akarja. Viszont ha rákérdezek, és hazudik,

akkor lapát, ne indítsunk már egyből egy kapcsolatot

hazugságokkal.


Ha tud hűséges maradni, miért ne kaphatna egy esélyt?

2016. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen vagyok, így látom jónak a világot. Így érzem jól magam. Én srácként sem dugok meg akárkit. Ez nem azt jelenti, hogy csak toppos lányokra hajtanék. Sok csaj van akik tetsznek, de sosem dugnám meg őket. Így nem szeretnék olyan barátnőt sem akinen a dugás volt a hobbija. Ha volt neki egy, két komoly kapcsolata pár évig az nem zavar. De olyan nő nekem nem kell akibe a fél környék beletörölte a farkát. Nem tudok az ilyenekre nőként tekinteni.
2016. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Utolsôval 100%-osan egyet értek. Nekem se kellett csak szüz làny. De a végcél a házasság volt szôval nem huztam strigulát a szüzek utàn
2016. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a kérdést szerintem még nőként is meg tudnám válaszolni...
2016. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Már hogy a fenébe ne zavarna? Aki igazán komoly kapcsolatot keres, annál ez biztosan negatívum. Sőt szerintem egy ilyen lány alkalmatlan feleségnek, bárki bármit mond.
2016. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki volt fiatal, és kivétel nélkül mindenki csinál olyan dolgokat az életében amiket megbán, vagy legalábbis nem büszke rá. Legyek szó akármilyen témáról.

sokan élnek kicsapongó életet, de az a fontos hogy tanuljon is belőle az ember.


Az említett dolog szerintem akkor fordul elő a leggyakrabban ha az egyik félnek sok kalandja, kapcsolata volt már, a másiknak pedig jóval kevesebb, ezért attól tart hogy tapasztalatlan a társához képest, valahogy kevésnek érzi magát mellé. De ez teljesen nemtől független dolog.

szerintem egy érett ember elfogadja a másikat a múltjával, vagy épp a hibáival együtt. Mindenki változik, no meg nem árt elfelejteni hogy egy kapcsolat alapja a bizalom. (lenne)

2016. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!