Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok fiút egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sok fiút egy lány múltja?

Figyelt kérdés
Sok fiút, úgy veszem észre, hogy zavar, ha a barátnője korábban kicsapongóbban élt.

2016. okt. 31. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén szólva én úgy érzem, hogy van annyi tapasztalatom a nőkkel, hogy tudjam az ilyen típusúakat jobb messzire elkerülni.


Több exem is olyan volt, aki előttem megcsalta az összes barátját, összefeküdt bárkivel akit megkívánt, aztán amikor velem voltak, csak pár hónapig fogták vissza magukat. Ráadásul ha jött egy kis probléma, akkor a megoldás helyett inkább más ágyában kötöttek ki és még nekik állt feljebb, amikor nemtetszésemet nyilvánítottam ki. Ilyenkor mindig az én hibám volt az ő hűtlenségük...


Egyébként pont a hétvégén ismerkedtem egy ilyen lánnyal, akiben legalább volt annyi hogy beismerje ő is ilyen. Ha pedig kapcsolatra kerülne a sor, nem tudna monogám életet élni... Úgyhogy kösz nem. Számomra az ilyen nők/lányok a legalja és bottal sem piszkálnám őket. Akkor sem, ha azt hazudják, hogy megváltoztak. A személyiség nagyon nehezen változtatható. Max akkor tudom elhinni, ha már becsúszott egy kalandból egy gyerek és kéne egy hülye aki eltartja őket, vagy kezdenek öregedni és már a kutyának sem kellenének.

2016. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Titusztitusz ***** válasza:
48%
Azért,mert ku.rvákkal nem szívesen áll össze egy magára,és a partnerére igényes fiú,és férfi...Még manapság se,hiába a bősz liberális agymosás pedig...
2016. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Elég kellemetlen dolog, ha a nő nyilvános WC-nek használta a testét régebben.

A másik, hogy elkapni se kéne valami nyavalyát, amit egy bantu vendégmunkástól szedett össze részegen a diszkóban.

2016. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, ez furcsa.

Mármint, hogy csak negatív válaszokat kaptam.

Jelenleg egy 2 éve tartó komoly kapcsolatban vagyok, előtte viszont korántsem fogtam magam vissza. Most is szeretek bulizni, a barátom kevésbé, de sosem csaltuk meg egymást és teljesen nyílt lapokkal kezdtünk, és vagyunk mostanáig.

2016. nov. 2. 16:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem ezt. Az engem nem zavar, ha egy lány bulizós. De ne dugjon össze vissza. Vagyis csinálhatja, csak nekem olyan nem kell. Vagy neked a buli, meg a k×rás egymás szinonímái?
2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!