Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki odaadó tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki odaadó tud lenni és tud törődni a párjával, ha szomorú?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan őszinte és igaz törődésre gondolok.
2016. dec. 1. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de volt 3 kapcsolatom összesen 10 évig. Ők nem tudtak.

30/f

2016. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha szeretem, igen.
2016. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
van, de ők párkapcsolatban élnek és törődnek a párjukkal most is.
2016. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Persze :)
2016. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
82%

Èn tényleg őszintén sajnálom,hogy idáig fajult a Világ. Egy ilyen alapvető,természetes dologról szóló kérdést kell feltenni. A legszomorúbb az,hogy ezt sajnos komolyan is gondolják,mert ezek szerint ennek mindig az ellenkezőjét tapasztaltàk.

Mindegy

2016. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jajj,elküldte véletlen.

Szóval mindegy. Úgyis ez van. Ennyire el van korcsosulva a Világ.


Van,Kérdező... Lehet,hogy nem sokan,de vannak ilyen emberek.

2016. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Évekig ilyen voltam az exemmel.
2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vaaan !
2016. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Van, pl. én, de eddig 3-ból 2 pasi csak kihasznált emiatt. De végre találtam olyat, aki értékeli :)
2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Van! Úgy hívják őket,hogy szív emberek,akik nem önzőek! Akik szinte csak azt figyelik,h párjuk,gyerekeik kiegyensúlyozottan éljenek mellette\vele! Mert fontosabb számára az,hogy a körülötte lévő emberek vidáman éljenek. Ezek azok az emberek,akik (szószerint értsd)!!! - meghalni is képesek lennének szeretteikert. Hiszen ők akkor boldogok,ha boldogok körülötte! Általában az ilyen emberek vidámak,segítőkészek,intelligensebbek (érzelmi) másoknál! Ill. Önfeláldozók!!! Vannak akiket az tesz boldoggá ha kapnak(mindig vmit),és vannak akiket az,ha ADHATNAK!!!
2016. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!