Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztonságos, de szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztonságos, de szomorú magány vagy veszélyes, de igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kéne lennétek egyedül, ahol ugyan nem fenyeget semmilyen csalódási lehetőség ellenben semmi boldogságot sem kaptok, VAGY lennétek őrülten szerelmesek ahol fenn áll a pofára esés veszélye de mégis amíg tart mindennél boldogabbak vagytok?
2016. júl. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan szomorú az a magány és kiegyensúlyozottabb mint egy csélcsap szerelem.
2016. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felszabadult, gondtalan, örömtelei, boldog "magány".
2016. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magány.
2016. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerelem!!!
2016. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint azt az elvet vallom, hogy megéri belevágnom dolgokba, akkor is, ha pofáraesés lesz a vége. Az érzelmeket a teljes intenzitásukban akarom megélni, számomra különben semmi értelme az egésznek..

Hatalmas csalódásokban volt részem, de mindegyikből fel tudtam állni, még ha nehéz is volt vagy hosszadalmas, de legalább az időközben szerzett tapasztalatok mind engem gazdagítottak, mindent hasznosítani tudtam.

Magamra zárkózhattam volna, hogy elkerüljem az újabb csalódást, csak ezáltal a boldogság esélyétől is megfosztottam volna magam.. Na nem! Inkább megélem a dolgok szépségét és vállalom az esetleges vele járó fájdalmat, ugyanis nincs az a gödör, amiből ne tudnék kimászni, ezt számtalanszor bebizonyítottam már magamnak.

2016. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En arra emlekeznek szivesen hogy megeltem hatalmas erzeseket,fentet,lentet,vivodasokat,ketsegeket,varakozasokat,langolasokat,boldog perceket a rosszak mellett.Nem azt h stabilan,csendesen,egyedul eldegeltem.
2016. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a szerelmet, mert már egy jó ideje csak a magány a "társam".

És ha elég bátor lettem volna annak idején, most nem itt tartanék, ettől még a veszélyes, de igaz szerelem is jobb lenne. :(

2016. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!