Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok tökéletes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökéletes, lehet attól még számomra közel tökéletes barátom?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és nincs is modell-testalklatom, talán van rajtam némi plusz kiló, bár sokan mondják, hogy nem, csak ilyen az alkatom. Arcra is átlagosnak mondanám magam. Belsőleg nagyjából rendben vagyok, de tudom, hogy mik a hibáim persze.

Egyáltalán tetszhetek olyan férfinek, fog majd valaki tökéletesnek találni, akivel kölcsönösek az érzések?


Akinek tetszem, azok általában az olyan férfiak, akik olyan kis bénácskák (bocsánat), nem túl szépek és van valami lelki defektjük. Viszont akiket én tényleg vonzó férfinek találok, ők valahogy mindig a magasabb/vékonyabb/szebb nők után nezelődnek. Lesz valaha olyan, hogy egy számomra közel tökéletes férfi engem is hasonlóan fog megítélni? Vagy ez csak a mesében...?!

18


2016. nov. 24. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%

A szépség relatív és teljesen szubjektív hogy kinek mi a szép.

Nyilván van egy adott korra jellemző szépségideál, ami folyton változik az idővel és ami befolyásolja a közízlést.

Ennek ellenére nem kell mindenkinek az tetszen.

Én például kifogtam egy olyan pasit, aki mindig szerencsétlen volt a lányoknál, kikosarazták, az egyetlen kapcsolata előttem pedig megcsalta többször is.

Nekem viszont egy álom. Pont ilyet kerestem, majdnem tökéletes. Persze vannak hibái, amik idegesítenek, de összességében megéri ezt elviselni, hiszen mellette annyi jó tulajdonsága van. Egy jóindulatú, kedves és vicces fiú.

Külsőre teljesen átlagos srác, lehetséges, hogy a nők többsége észre sem veszi, de nekem pont ez az ideálom. Tipikus szomszéd srác, átlagos és pont ez teszi különlegessé. Nagy barna szemekkel, ellenállhatatlanul édes mosollyal. :)

És nincs kigyúrva, sőt elég nagy a pocakja, de a többi része meg vékony. :D Imádom úgy ahogy van.

És ami a legfontosabb, hogy ő is engem.


Úgyhogy remény van, de szerencse is kell hozzá. Mert rajta kívül egy hozzá akárcsak egy kicsit is hasonló pasit sem ismerek. Szóval ha nem találkozom vele, akkor lehet hogy el sem hinném, hogy ő létezik.

2016. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A szépség és a tökéletesség Relatív!! Te is, tökéletes vagy/ leszel valakinek. És olyan is biztos lesz, aki Számodra tökéletes..! :)
2016. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ilyen felfogással aligha lesz.
2016. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy csak trollkérdés.


Ha nem az: te magad mit tudsz felmutatni? Miért kéne a tökéletes jelöltednek téged választania? Valószínűleg egy jóképű férfi is azt gondolja rólad, mint te a többi srácról: kis bénácska, nem túl szép, meg van valami lelki defektje. Ennyi vagy.

2016. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!