Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok tökéletes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok tökéletes, lehet attól még számomra közel tökéletes barátom?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és nincs is modell-testalklatom, talán van rajtam némi plusz kiló, bár sokan mondják, hogy nem, csak ilyen az alkatom. Arcra is átlagosnak mondanám magam. Belsőleg nagyjából rendben vagyok, de tudom, hogy mik a hibáim persze.

Egyáltalán tetszhetek olyan férfinek, fog majd valaki tökéletesnek találni, akivel kölcsönösek az érzések?


Akinek tetszem, azok általában az olyan férfiak, akik olyan kis bénácskák (bocsánat), nem túl szépek és van valami lelki defektjük. Viszont akiket én tényleg vonzó férfinek találok, ők valahogy mindig a magasabb/vékonyabb/szebb nők után nezelődnek. Lesz valaha olyan, hogy egy számomra közel tökéletes férfi engem is hasonlóan fog megítélni? Vagy ez csak a mesében...?!

18


2016. nov. 24. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
NINCS tökéletes ember a Földön!!!! Ha tökéletes lenne, akkor ISTEN lenne!!
2016. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos. :D

Igen, tudom, hogy nincs tökéletes. Csak közel tökéletes. Legtöbbször így fogalmaztam. De leegyszerűsítve: akibe bele tudok szeretni.

2016. nov. 24. 17:05
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, ha te ennyire felszínes és előítéletes vagy, örülj, ha egyáltalán lesz, akinek egy kósza d*gásnál többre kellesz.

Tudod: a kérdés az: te mit tudsz nyújtani, amiért egy pasi azt mondja, hogy "igen, érdemes ezzel a nővel kezdenem"?

2016. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok vallásos. :D"


Ez NEM vallásosság kérdése! Csak próbálnám a fejedbe beleverni, hogy az ember NEM tökéletes teremtmény!


Egyébként 18 évesen ne p..csogj itt, éld az életed, szórakozz!

2016. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kár volt gyakorira jönni... Nem is kérek több választ. Köszi!


Értem, hogy van egy véleményetek, de szerintem intelligensebb módon is le lehetett volna írni... És annak még örültem is volna, de bosszant ez a sok EQ-0 felhasználó. :/


Szóval köszi, ennyi valasz elég is volt

2016. nov. 24. 17:10
 6/14 Blade Bone ***** válasza:
66%
Nem tudom, de ettől függetlenül még lehetsz Hamupipőke, főzhetsz, moshatsz, takaríthatsz. :)
2016. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper
2016. nov. 24. 17:14
 8/14 Blade Bone ***** válasza:
Aztán a lovag majd jön magától. :) Nem kell ehhez aranyból lenned, meg tökéletesnek sem, majd alakul.
2016. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hát ez sok dologtól függ. Leginkább, hogy neked mit jelent a közel tökéletes.

Nem kell elmondanod, ez legyen az egyéni munkád!!


És lehetőséged van önfejlesztésre, tehát tudsz tenni azért, hogy javuljanak a párkapcsolati-társas esélyeid-lehetőségeid!

Kommunikáció-önismeret, stb.. nagyon sokat lehet fejlődni, hiszen ezt sosem tanították nekünk, egyszerűen csak hagyták, hogy akár rossz mintával is random nőjünk bele a társas kapcsolatokba. Nagy előnyöd lehet, ha tudományos alapokra helyezed ezt a témát!

2016. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"olyan kis bénácskák (bocsánat), nem túl szépek és van valami lelki defektjük."


Mert te lekileg full egészséges vagy, azért is írtad ki a kérdést.


De hát ez van, azon meg nem tudsz változtatni, hogy ne a népszerűbb, más nők által is választott, laza, jól szocializálódott srácokhoz vonzódj, egyszerűen az evolúció így kódolta belétek.

Ha egyszer össze is jönne egy ilyennel, akkor neki csak szexre kellenél, mert az illető rajtad kívül bármilyen nőt megkaphat.

2016. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!