Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Akik feladták, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akik feladták, hogy külsőre tökéletes párt találjanak, hány éves korukban jöttek rá, hogy nem kell tökéletes külső?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Én 15-16 evesen gondoltam ezt, hogy a külső nem számít. Mostanában viszont egyre inkább azt erzem, hogy szeretnék valami iszonyat dögös pasit találni. Lehet, csak rövid kapcsolat lesz, de szeretném kipróbálni, hogy milyen érzés lehet olyan lány helyében lenni, akikre folyton irigykedem, mert főnyeremény barátjaik vannak. :D aztán lehet, 2-3 év mulva nem fog érdekelni.

18

2016. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Körülbelül 14 évesen. 15 évesen volt először barátom, és iszonyú ronda srác volt. Azt hittem, ennél többet nem érdemlek meg. Körülbelül 20 évesen volt először olyan barátom, akihez vonzódtam is, addig csak olyan srácokkal jártam, aki úgymond "jutott". Ezek rendre kövér, pattanásos zsíros bőrű és hajú, csálé fogú büdös srácok voltak. Igazából gőzöm sincs miért hittem, hogy ez jó nekem. :D


25L

2016. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb.17-18 éves koromban.
2016. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem ez volt a célom de ahogy előttem is írták én is először egy olyan fiúval jöttem össze aki külsőre nem jött be és hát feminin is volt a szentem. Arra jó volt hogy rá jöjjek mit nem keresek. Ezután a mostani párommal jöttem össze akivel 2 éve megvagyunk.Ő sem tökéletes külsőre de megtaláltam benne sok egyéb tulajdonságot amire vágytam.

Szóval tökéletes külső nem kell de olyan elengedhetetlen amire nem undorral nézek ezt a saját káromon tanultam.

2016. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy ideje ronda mindig pasival jarok illetve elek egyutt. Az viszont szorakoztato, h rajtam kivul nagyon sok no szerint jo pasi :D Engem az izgat, amikor egy pasi torekvo es lesi a kivansagaim. Megelegeltem az alfak onteltseget es bunkozasat. 20 eves korom ota jarok szamomra ronda pasival. De soha nem ezert lett vege. (Most 31 vagyok.)

N

2016. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
0 évesen. Sosem gondoltam, hogy tökéletes külsejű férfi kellene.
2016. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Sosem gondoltam.Ennek ellenere nekem mind tetszett akikkel voltam/vagyok.
2016. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
19 éves vagyok és még nem volt barátom,szűz vagyok.Addig az is maradok míg össze nem jön egy átlagon felüli jópasi.Ha meg nem jön inkább egyedül maradok.
2016. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

19:08, akkor kezdheted vásárolgatni a macsekokat :D

Tökéletes külső NINCS. Maga olyan hogy "tökéletes" nem létezik.

2016. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szerencsére én sose korlátoztam a párkapcsolati esélyeimet ilyen kényszerképzetekkel, ennek ellenére mindig helyesnek találtam a kapcsolataimat, akik nem biztos, hogy jóképűek egyébként, de én annak láttam őket és ez a lényeg, nem?
2017. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!