Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Eltudnátok képzelni egy ilyen lánnyal egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Imadok fotozni és szeretek mindent megörokiteni, szóval képzeld el hogy 0-24 fényképezgetlek, a töredék időben túrázni járunk, koncertekre, kiállításokra és mondjuk könyvtárba.

Így amúgy teljesen normalisnak tünik, de nem elso baratom dobott azert, mert nem birja a tempot es mert idegesito, hogy allandoan rancigalom magammal valamerre. De amugyse kenyszeritek en senkire semmit.

Hulye kerdes, bocsi



2016. nov. 3. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
18-as: jaja, jól alakulunk, leszámítva, hogy Ő soproni, én meg gyulai vagyok, Ő 18, én 65, és 25 centivel magasabb nálam ;)))
2016. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:
ó, most tuti kikerested az ország két egymástól legtávolabb eső városát
2016. nov. 4. 00:00
 23/60 anonim ***** válasza:
Nem baj fiúk-lányok, legalább megtudtam, hogy vannak túrázó emberek az oldalon (maga a csoda), nincs minden veszve, ha már egyszer összejönni nem tudtok, sajnálom. :D
2016. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Kérdező # 15: akkor máshogy fogalmazok: brutálisan csúnya vagyok, fényképen meg méginkább, vagy hogy egy klasszikust idézzek: "olyan rút vagyok, hogy ha csinálok egy szelfit, kigyullad alattam az Instagram" :D
2016. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Csak betippeltem :)


Viszont legalább nem panaszkodhatunk, hogy kicsi vagy, mert így 2 méter felett lennél :P

2016. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:

pedig én shippeltem magunkat, lehettél volna a fényem a sötét szobában

ha érted

(az 1 métert is alig ütöm)

2016. nov. 4. 00:05
 27/60 anonim ***** válasza:

@24: egyszer egy régi párom azt mondta hogy az tud rólad jó fotót csinálni aki szeret. Ez igaz is volt, mert mindig jó képeket lőtt rólam.


(Mondjuk szerintem egy profinak szeretet nélkül is megy, de nem akartam elrontani ezt a jó kis filozófiát :P

2016. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
Huuuu... fény a sötét szobában? még 10 perce sem ismerjük egymást, és máris rám fogod, hogy elrontom a képeket 😀
2016. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Csapjál le erre a 70%-osra, mert még a végén valaki elhappolja előled:D
2016. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

#24, :( van egy ismerősöm aki ugyanezeket mondja és nem is csúnya :( de ő megoldotta, háttal pózol minden képen


#28, ja hát igen, valamivel muszáj volt visszavágnom ha már ennyire ég és földnek állítasz be minket :(

2016. nov. 4. 00:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!