Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Eltudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Eltudnátok képzelni egy ilyen lánnyal egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Imadok fotozni és szeretek mindent megörokiteni, szóval képzeld el hogy 0-24 fényképezgetlek, a töredék időben túrázni járunk, koncertekre, kiállításokra és mondjuk könyvtárba.

Így amúgy teljesen normalisnak tünik, de nem elso baratom dobott azert, mert nem birja a tempot es mert idegesito, hogy allandoan rancigalom magammal valamerre. De amugyse kenyszeritek en senkire semmit.

Hulye kerdes, bocsi



2016. nov. 3. 22:21
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:

Egyébként pont egy hétvégi 4napos túrán emlegettem a barátoknak, hogy ezt a hobbit is abba fog kellenem hagyni, ha párom lesz, mert hol találok olyan lányt, aki szereti át ilyen kikapcsolódást.


Most megnyugodtam, ahol egy van, ott van több is :))

2016. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
huha, szohoz sem jutok, na akkor felkapom a turazsakom és bakancsom és indulhatunk, ugye?
2016. nov. 3. 23:02
 13/60 anonim ***** válasza:

Maga ez a sokmindencsinálás nem lenne nekem gond, csak ezek a konkrét dolgok: nagyon nem vagyok fotogén, így utálom, ha fotóznak, koncertekre meg ilyen nagyon szociális hepajokra sem szeretek járni, mert sok ott az ember. Ráadásul te gondolom mellé ilyen minden második embert ismerő-típus vagy, ami megint nagyon nem az én világom.

De másé biztos, szóval gond egy szál se.

2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
Azért egy pár képed még megmutathatod előtte, csak hogy tudjam, mennyit kell fejlődnöm, ha nem akarok mindig irigykedni :P
2016. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

#13, nincs olyan, hogy nem vagy fotogén, elég nagy tévhit, mindenki fotogén csak nem ugyanúgy, van aki szeret pózolni, van aki eltakarja az arcát, gondolom te a második vagy:(, a szerény emberkék mindmind ilyenek


#14, sajnos elég amatőr vagyok, inkább csak mindenszart lefotózok és tudod #kiralyfotos #suchtalent :Ddd

2016. nov. 3. 23:20
 16/60 anonim ***** válasza:
Pont mint én. De legalább nincs xy photography oldalam :)
2016. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

tuti mi lennénk az univerzum tökéletes nemtehetséges fényképész párja

ne is tagadd

2016. nov. 3. 23:24
 18/60 anonim ***** válasza:
Hm, én azt hiszem alakul itt valami:D
2016. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
Nem tagadom! Csinálok Neked tárhelyet a lightroomomban 😀
2016. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Téged valahogy becsempésznélek a vatikáni könytárba és ki se engednélek amíg nincs minden oldal lekattintva :O
2016. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!